Skocz do zawartości

Psiaki


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam psa i rozumiem Arka w 100%. Jeżeli ktoś chce zabierać swoją psinę nad wodę to w takie miejsce gdzie nie bedzie przeszkadzał innym wędkującym. Bo tak jak dziwne może być zachowanie psiaka to dziwniejsze na pewno człowieka. Ja swojego nie zabieram na ryby bo totalnie nie umie wędkować.:P:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez rozumiem Arka. Na nieprzyjemne doswiadczenia z psami i ich wlascicielami. Ok.,ale przeciez nie wszystkie psy takie sa. Jesli piesek jest agresywny i sprawia problemy to nie jego wina tylko wlasciciela.Gdyby moj pupil byl agresywny,szczekal na wedkarzy i utrudnial im łowienie,to bym go przeciez nie zabieral na ryby.Chodzi ze mna tylko na pobliska rzeke,nieopodal domu,bo zna ten teren i wedkarzy,ktorzy tam wedkuja. Na dalsze wyprawy go nie zabieram bo musialbym bardziej sie zajmowac pilnowaniem psiaka niż łowieniem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozwinął temat ;) a ja tylko sobie jaja robię ;)

Ja swojej piesuni nie zabieram na ryby bo się zachować nie umie. Szczeka i szczeka jak tylko wędki dotknę. Próbowałem i nie da rady jej ogarnąć. Jedynie na nocki mogę ją brać bo o 20 się układa w aucie i później w nocy mnie grzeje ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Od jakiś dwóch tygodni walczę z Zeusem, no właśnie już nie wiem czy to Demon czy Szatan, ucieka po wsi, w 5 sekund rozwala siatkę, wszystko przegryza, nawet wyrywa się ze stalowych linek, kolczatki etc.
Zagryza kury , kaczki.... Jeszcze jakby przyniósł cos na rosół... Ponoć jest wstanie upolować kozę czy owce... Ehhh, chciało się mieć Husky....

Pół wsi już nas nie lubi, straszą Policją, Strażą Miejską - nie dziwie im się. Miał być kojec, pastuch.... Sam już nie wiem, dziś byłem przekonany, że z nim wygrałem, a tutaj kolejna porażka niestety....
 

zeus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, elvis napisał:

Na łańcuch go ;)

To były pozostałości z łańcucha i karabińczyka właśnie.... Teraz kupiłem coś grubszego jak dla konia czy słonia, zobaczymy, pożyjemy, na razie 10:0 dla niego. Jak idzie przy nodze to woli się udusić niż włączyć system samozachowawczy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy może mieć każdego psa. Wiele psów wymaga poświęcenia mu naprawdę wiele czasu. Jeśli jest inaczej to pies ma gdzieś osobę, która próbuje go ułożyć. Szczególnie takie psy jak u Darka to cholerni indywidualiści i wymagają ogromu pracy. Mam znajomego, który od lata zajmuje się Husky. Mówi, że jest to pies, który nigdy całkiem nie ulegnie człowiekowi. Ale ciężką pracą można nawiązać wspólną nić porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Od jakiś dwóch tygodni walczę z Zeusem, no właśnie już nie wiem czy to Demon czy Szatan, ucieka po wsi, w 5 sekund rozwala siatkę, wszystko przegryza, nawet wyrywa się ze stalowych linek, kolczatki etc.
Zagryza kury , kaczki.... Jeszcze jakby przyniósł cos na rosół... Ponoć jest wstanie upolować kozę czy owce... Ehhh, chciało się mieć Husky....

Pół wsi już nas nie lubi, straszą Policją, Strażą Miejską - nie dziwie im się. Miał być kojec, pastuch.... Sam już nie wiem, dziś byłem przekonany, że z nim wygrałem, a tutaj kolejna porażka niestety....
 

zeus.jpg

Taki pies musi biegać. Duużo biegać. Dla ciebie rower, przywiąż Go i niech Cię ciąga po 2h. dziennie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...