Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Semi napisał:

Nie moja to bajka panowie, ja to samotnik jestem, nienawidzę jak ktoś siedzi nad wodą bliżej niż 100 m ode mnie.:D

Pamiętaj, że picie w samotności może oznaczać poważne problemy z alkoholizmem. Jak pijesz w grupie, to mimo, iż pijesz więcej i częściej, to nie jesteś już wtedy alkoholikiem, tylko sympatyczną osobą towarzyską. :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    500

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

Posiedzial bym dłużej tylko bardzo silny wiatr strasznie przeszkadzał ciężko było utrzymać bata a wiatr poplatal mój jedyny zestaw :(

Edytowane przez suwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem jeszcze ambra ładny ale dzięki pomocy mojego kolegi uciekł z podbieraka [mention=4]elvis[/mention] browning przetestowany i złamany kolejny element szczytowej części ale ambra holowanie 
Spróbuj dokupić szczytowkę 3.5 mm i doszlifować na 3.30 lub 3.35 bo nie wiem w której jest cieńsza czy w Wand XL czy Bomb.
Ja w jednym miałem chyba mikado lub jaxona szlifowane na wymiar. Tylko zwróć uwagę na to by pierwsza przelotka była trochę dalej od łączenia. No i by szczytówki były długie. Oryginalne miały chyba 60cm.
Możesz dopytać np. Artura z Browninga że sklepu fish24.pl może będzie mógł sprowadzić. Wtedy bym i ja wziął ze dwie sztuki. Tylko może się okazać że cena trzech sztuk będzie porównywalna do ceny nowej wędki z trzema szczytówkami.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, elvis napisał:

Spróbuj dokupić szczytowkę 3.5 mm i doszlifować na 3.30 lub 3.35 bo nie wiem w której jest cieńsza czy w Wand XL czy Bomb

Tu nie znajdę szczytowki ale może do Mrągowa uda się pojechać tam powinni mieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...