Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@suwi napisz nam tu co robiłeś po za flaszką i browarami na tej zasiadce   :grin-min:

Czym neciłeś, jak nęciłeś, jakie zestawy, co na przynetę, itd...

 

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    500

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

Na prośbę  kolegi Hotpoint 

Zacząłem od wyszukania miejsca w którym będę kładł zestawy 

Głębokość maksymalna to około 6m minimalna nie znalazłem plydszej wody jak 60 cm po brzegach trzcina zwalone  drzewa karpy  więc dosyć ciekawa linia brzegowa . Do 3m od brzegu dno twarde z kamieniami wzorem i gdzie nigdzie korzeniami jak i całymi drzewami Dalej zaczyna się muł  miejscami bardzo miękki.

1.  Miejsce jakie wytypowalem było około 50m od mojego stanowiska 

-głębokość 3,4m zbocze blatu bo zaledwie 2m dalej było juz 4,5 m 

- dno lekko muliste  na nim szczątki zeszłorocznych glonów  

- zestaw smierdziel pop  up  15 mm Punkt przypon  plecionka w otulinie  25lb haczyk nr 6 kordy ciężarek 80g

- zaniecilem   3 garści  peletu Aller  Aqua  mieszanina 4 i 8 mm do tego garść gotowanej kukurydzy 

2. Miejsce około 250m od stanowiska pod linią brzegową 

- głębokość 2m krawędź twardego dna z miękkim

- dno twarde pokryte żwirem ze spora ilością korzeni i gałęzi  

- zestaw kulka16mm  plecionka na przyponie  jak wyżej  haczyk nr 4 VMC i ciężarek na bezpiecznym klipsie 120g 

- zanecilem 4 garści  peletu i garść pokruszonych kulek 

3. Miejsce to kombinacja na metodę zacząłem od 80cm wody pod Trzcinami na twardym dnie potem w głąb  jeziora przerzucalem   zestaw  nawet do 4 m głębokości.  Przenioslem się dalej i obrzucalem zatoczke ilość kleszczy i brak bran zmusiły mnie do powrotu na swoje stanowisko . 

- zaneta to mieszanką pelletow 2mm Ringersa  

- przynęta stosowalem wszystko co miałem w asortymencie od ringersa po sztuczną kukurydzę 

Zestawy przerzucalem rano w południe i przed zmrokiem . Zakładałem siatkę PVA z pelletem i kruszonymi kulkami  

Na mulistym dnie stosowalem pop up  Punkt G , wędzony  łosoś  i zimna woda Na twardym dnie kulki tonace Punkt G, Squid, Donald, N Butric 

TO CHYBA BYLO BY NA  TYLE 

20200329_181223.jpg

20200329_181112.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...