Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

No piękny wędkarski weekend zaliczyłeś. Gratuluję :champagne-2010: i trochę zazdroszczę. :P

A co dopiero mój towarzysz 5 bran żadna ryba nie wylądowała na brzegu O 2 w nocy jak zerwał 5 rybę wybuchł był tak wściekły że nawet nie chciał wynosić już zestawów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    500

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

1 godzinę temu, suwi napisał:

A co dopiero mój towarzysz 5 bran żadna ryba nie wylądowała na brzegu O 2 w nocy jak zerwał 5 rybę wybuchł był tak wściekły że nawet nie chciał wynosić już zestawów 

Przyznam się, że ja miałbym to samo. B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tench_fan napisał:

Przyznam się, że ja miałbym to samo. B|

Zestaw na brzegu ryby nie przyniesie ? 

Chciałem my pomoc i zrobić zestawy skoro jego były nie skuteczne Honor mu nie pozwolił ( jego zestawy wyglądały ok nie mam pojęcia w czym leżał problem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, suwi napisał:

Zestaw na brzegu ryby nie przyniesie ?

 Z pewnością, ja pisałem, że też miałbym ciśnienie.

Czasem jest tak, że chcesz tym wszystkim rzucić. W stylu : "Nie nadaje się do tego" -  itp, itd... :D

Edytowane przez Tench_fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tench_fan napisał:

 Z pewnością, ja pisałem, że też miałbym ciśnienie.

Czasem jest tak, że chcesz tym wszystkim rzucić. W stylu : "Nie nadaje się do tego" -  itp, itd... :D

Masz rację  a już w karpiarstwie to nader częste szczególnie jak  czekasz dobę lub dwie na to branie i ryba się spina Płakać się chce ze złości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No I udało się spotkać nad woda z [mention=4]elvis[/mention] [mention=722]Grzes77[/mention] I [mention=840]PawelL[/mention]@Semi  Jak narazie  zostaje daleko w tyle jeśli chodzi o rybki Ale to nic jeszcze ich zaatakuje  znienacka

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna walka za mną szkoda że ryba nie wylądowała na macie ciężko było ją zatrzymać aż w końcu zestaw nie wytrzymał  ? chciałem ją zatrzymać przed zaczepami siatka albo linka stalowa różnie mówią niestety przegrałem tą walkę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...