Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    500

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

Może za twarde kije masz?
 
To kije ode mnie, więc to nie to.
Czasami tak bywa, sam miewam takie sytuacje i nie mam wytłumaczenia.
Zestaw stały czy przelotowy?
Jakie haczyki stosujesz, wielkość, rodzaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na stałe haczyki GURU 12 na żyłkę 0,25 i 16 na 0.18 podajniki do haczykow 12 30gram a do 16 od Ciebie ostatnio dostałem one chyba są 20gram  z podatnikami też kombinowalem na mniejsze większe różnie

Wedka zbiera w pół mało z podporki nie wyskoczy ja za wedke a tam pucha czasem spinaly się po krótkiej walce żadnej nie zobaczyłem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogą nie być karpie. Są tam jesiotry?
Zrób jeden zestaw przelotowy. Nie napinaj żyłki, a jeśli masz możliwość załóż duży krętlik pół metra przed podajnikiem, ewentualnie mikro ciężarek typu back lead.
Problemem może być długość włosa lub jego pozycjonowanie. Jeśli można, zastosuj przypon z miękkiej plecionki, ale nie takiej jak mi ostatnio pokazywałeś

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, elvis napisał:

jesiotry

Tylko u właściciela na stole 

Nie twierdzę że to karpie prędzej karasie  

GDZIES JEST BLAD W ZESTAWIE ALBO W PYSKACH RYB ( niektóre mają pysku jak mop same farfocle  ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siedzę w robocie jak na szpilkach Wyrwać się z roboty i spakować sprzęt na dzisiejszą zasiadkę Tylko mam dylemat parasol czy namiot Zapowiadają deszcze burze i ch.... j wie co jeszcze Daleko do noszenia wszystkiego na sama myśl już mi się nie chce ? na grubo ? czy metoda  ? Ogolbie muszę na sztywno bo jak wejdzie w trzcine to po rybie chyba , że wejdę za nią do wody

Ogólnie karpie nadal bardzo słabo biorą Zapomniałem nazbierac rosowke ale może w nocy coś znajdę bo to będzie ostatnia deska ratunku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu, łódki niestety jeszcze nie skończyłem bo zbrakło mi czasu i dodatkowo wyjechany jestem. 
Po weekendzie zrobię na 100%

Pomogę Ci z taktyką. Brat Twój szanowny w życiu karpiówki nie trzymał w ręku i nie łowił na grubo a spójrz na jego wyniki. 

Jest mistrzem łowienia tego forum i to bez dwóch zdań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę Ci z taktyką. Brat Twój szanowny w życiu karpiówki nie trzymał w ręku i nie łowił na grubo a spójrz na jego wyniki. 

I tu się mylisz nawet posiada jedną karpiowke  ?

17 minut temu, Ostap napisał:

Jest mistrzem łowienia tego forum i to bez dwóch zdań.

Tu masz całkowitą rację @elvis Jest MISTRZEM

metoda w nocy tak jeszcze nie próbowałem chyba trzeba by założyć sygnałki że swingerem na Maxa dociazonym bo jak inaczej ? Świetlik na szczytowce ?  NO I TO POCZATKOWE SILOWE ZATRZYMANIE RYBY I ODCIAGNIECIE JEJ OD TYCH TRZCIN mnie martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...