Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, Ostap napisał:

Nie mów tak Darku. U nas na wschodzie to najgorsza obelga powiedzieć pyra. Ogólnie mówisz pyra jednocześnie plując. 

Kartofli to poprawna nazwa.

I vice versa jak powiesz kartofel w Pyrlandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 723
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    500

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

10 minut temu, Ostap napisał:

Ja myślę jednak powinieneś pomyśleć o losie tej biednej ryby i zachować się w sposób odpowiedni taki "dlaryb" i zorganizować jej lepszy dom na komercji. Tam miałaby lepiej. Dbajmy o okazy i zapewniajmy im lepszy dom.... sprzedając je do innych, lepszych domów. 

Ogólnie to takiego stresu tym biednym rybom dostarczasz... Jak możesz? 

Ona mieszka na komercji ? A jeśli uda się złowić na pzw nadal będę postępował tak samo nie sprzedam żadnej ryby Skoro żyje w jakiejś wodzie to znaczy że jest jej dobrze I niech w niej pozostanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, suwi napisał:

Ona mieszka na komercji ? A jeśli uda się złowić na pzw nadal będę postępował tak samo nie sprzedam żadnej ryby Skoro żyje w jakiejś wodzie to znaczy że jest jej dobrze I niech w niej pozostanie 

A skąd Ty możesz wiedzieć co dobre dla niej :D 

Ja Ci mówię, patrząc tylko przez dobro ryby ja zawsze zrobię wszystko aby je chronić i zapewniać im lepsze miejsce bytu. Poszukaj na innych komercjach, może lepsze są warunki? W torbę i szybka akcja :D 

 

dobra kończę te żarty :D 

 

Dziś na obiad gotowane kartofli :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...