Skocz do zawartości

Suwi na rybach


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Bartek.B napisał:

To nic. Mój znajomy kiedyś jak żona wyjechała, to sobie w salonie na stole silnik do motocykla rozkręcał

Kurcze, chłopaki w blokowiskach mają przesrane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 728
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • suwi

    504

  • Ostap

    44

  • elvis

    32

  • Grendziu

    24

Dnia 22.08.2021 o 13:51, ArekH napisał:

Kurcze, chłopaki w blokowiskach mają przesrane. 

To działa w dwie strony. Ty masz przesrane, jak Ci kibel wybije, a ja na to sram ?

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ostap napisał:

Są plusy dodatnie i plusy ujemne mieszkania w bloku. Jednak wolałbym mieszkać w domu niż mieszkaniu.

Dlatego właśnie pomimo że nie jest to najlepsza pora za branie się za budowanie domu, zaczynam jesienią budowę. Pewnie zrobię na razie tylko fundamenty i odczekam ze dwa lata aż się to uspokoi wszystko, bo ceny materiałów budowlanych są chore, ale moim celem jest przenieść się na emeryturę na wieś i będę do tego dążył. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pomimo że nie jest to najlepsza pora za branie się za budowanie domu, zaczynam jesienią budowę. Pewnie zrobię na razie tylko fundamenty i odczekam ze dwa lata aż się to uspokoi wszystko, bo ceny materiałów budowlanych są chore, ale moim celem jest przenieść się na emeryturę na wieś i będę do tego dążył. 
Połowę swojego życia mieszkałem w domu, teraz zamknięty jestem w klatce 47m2. Oby nam się udało bo ja też wolałbym mieszkać na wsi a najlepiej na kolonii ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ostap napisał:

Połowę swojego życia mieszkałem w domu, teraz zamknięty jestem w klatce 47m2. Oby nam się udało bo ja też wolałbym mieszkać na wsi a najlepiej na kolonii ;)

Ty masz chociaż wypasiona piwnice a nie Ja 2,5m2 piwnicy ze smrodem wilgoci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...