Skocz do zawartości

Wędkowanie Semiego.


Semi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na swoje usprawiedliwienie powiem, że ja się wpisem Arka za sugerowałem. Największego rzecznego pogromcy na tym forum. Na myśl mi nie przyszło, że ktoś taki w ogóle może się mylić w kwestii rzecznych ryb. :D Dlatego nawet na zdjęcia z domniemanym kleniem nie patrzyłem :D I weź tu po czymś takim teraz komuś zaufaj.. :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mądrale może starczy? Wyszydłem na Dypka, to fakt. Miałem powiększone zdjęcie akurat na płetwie odbytowej, trochę bladej, ale niemal identycznie Kleniowej. Żeby nie Radek, to żaden z was cwaniaczki, by się nie kapnął. :P Wstydu nie masz @Sołtys stan, właśnie wyszło z jaką uwagą śledzisz forum. :P:D:icon_arrow1:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

Hej, mądrale może starczy? Wyszydłem na Dypka, to fakt. Miałem powiększone zdjęcie akurat na płetwie odbytowej, trochę bladej, ale niemal identycznie Kleniowej. Żeby nie Radek, to żaden z was cwaniaczki, by się nie kapnął. :P Wstydu nie masz @Sołtys stan, właśnie wyszło z jaką uwagą śledzisz forum. :P:D:icon_arrow1:

Nie przejmuj się Areczku, zaraz Darek coś wywinie i z niego będą "drzeć łacha".

A z słów @Sołtys stan raczej przebija uznanie i szacunek dla twego autorytetu, co prawda z typowym dla niego ironicznym humorem.;)

Nie śmiałby nawet podważać twoich słów i sądów, bo przecież nikt mu nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

No jakoś tak. ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tench_fan napisał:

A z słów @Sołtys stan raczej przebija uznanie i szacunek dla twego autorytetu, co prawda z typowym dla niego ironicznym humorem.;)

Daj spokój Radek. Ze Staśkiem, dajemy sobie radę. 

 

5 minut temu, Tench_fan napisał:

Nie przejmuj się Areczku, zaraz Darek coś wywinie i z niego będą "drzeć łacha".

Na darcie Łacha, jestem otwarty. Każda rozrywka i przełamanie gnuśności forum, uważana jest za po żądaną, oby w dobrym guście. A w Darka, wierzę ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzimy z braciakiem od 15.00. Braciak miał karpia na kiju który wydaje mi się, że nawet nie czuł że jest na haku, dawno nie widziałem tak wygiętego feedera, żyłka strzeliła, po minucie zabawy władował się centralnie w drzewo. Ja siadłem sobie z żywczykiem i wątróbką na suma, feederów ani spławikówki nawet nie brałem.

IMG_20200612_163720.jpg

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie siedzę z feederkami, nic się nie dzieje. Gość obok złowił leszcza przed chwilą, u mnie wędki jak zaczarowane. Jeden kij z grochem drugi z kukurydzą konserwową na haku.

IMG_20200613_162116.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...