Skocz do zawartości

Wędkowanie Semiego.


Semi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Semi napisał:

Arek, gdzie mi na stare lata takie zmiany przeprowadzać

Tomuś. LGBT teraz na topie. A Ty dla Mnie, młoda dupa jesteś. :D Liczę na twoje poczucie humoru! :champagne-2010:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek znam się na żartach, na prawdę trzeba wiele żeby mnie obrazić. ;) A  co do wędkowania, to już rąk myć na koniec nie muszę, marna ale ryba, łapy śmierdzą.:D

IMG_20200915_144004.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem do 20.00, złowiłem jeszcze jedną rybę, klenia ponad 30 cm. Ryby ogólnie dzisiaj nie żerowały, spławiały się ładne leszcze, nawet brzana zafurkotała wyskakując nad wodę. Może w nocy się coś ruszy. Jak się zwijałem po ciemku już, to ludzie dopiero jechali, same miejscowe rejestrację, szkoda że do rana nie mogłem zostać, miejscówka ładnie zanęcona, może coś by człowiek połowił. No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma i tak ponad 10.00 godzin nad rzeką posiedziałem, odpocząłem, kawusi i piwerka się napiłem, kiełbachę swojską z ognicha wszamałem, a pogoda iście sierpniowa.:D Dostałem dziś od kolegi zaproszenie nad Pasłękę w okolicach Braniewa w ostatni weekend września, daleko ale podobno rzeką piękna i rybna, już molestuję żonkę żeby brała piątek wolny, może się uda zaliczyć kolejną polską rzekę.

IMG_20200915_152606.jpg

IMG_20200915_152618.jpg

IMG_20200915_152634.jpg

IMG_20200915_152653.jpg

IMG_20200915_170439.jpg

IMG_20200915_182430.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Weekend nad Pasłęką szybko zleciał. Wczoraj posiedziałem chwilę z feederamj, ale za długie te moje kije na taką rzeczkę, do tego brania były non stop i mordowałem się z napychaniem koszyków co minutę dosłownie. Zacząłem łowić na jednego kija, aż w końcu wyjąłem spławikówkę i ruch poszła przepływanka. To był strzał w dziesiątkę, co 15-20 minut donęcałem jedną kulą wielkości grejpfruta i brania były dosłownie za każdym przepłynięciem. Natrzaskałem pół siatki krąpi, kilka kleników i płotek też się trafiło. Pomachałem też  spinem chyba ze dwie godziny, czego efektem były dwa szczupaki w okolicach wymiaru, mały bolenik i okoń. Dziś tylko spining, poszliśmy z kumplem po nadbrzeżnych krzakach chyba ze dwa kilometry, normalnie zakochałem się w tej rzece, zero ludzi, dzika przyroda no i są ryby. Dziś złowiłem cztery szczupaki z czego dwa wymiarowe i dwa około 45 cm, dwa małe boleniki i okonia. Jest plan na jeszcze jeden wypad w listopadzie, zobaczymy, może się uda. Gospodarz zaprosił mnie w przyszłym roku na lato na węgorze, na pewno skorzystam. Fotek za dużo nie robiłem, z telefonem jakoś nie po drodze mi było na tym wypadzie.

IMG_20200926_091333.jpg

IMG_20200926_091341.jpg

IMG_20200927_113847.jpg

IMG_20200927_121349.jpg

Edytowane przez Semi
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Aura nas znad rzeki wygnała, więc siadłem jeszcze nad stawem ze spławikówką, dzisiaj też przed powrotem do domu godzinkę z karasiami i linkami się pobawiłem. 

 

IMG_20210417_161642.jpg

IMG_20210418_122710.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W piątek i sobotę wieczorem siedziałem nad jeziorem za linem i karasiem. Niestety drobna wzdręga oraz okonie w hurtowych ilościach były jedyną zdobyczą zarówno u mnie jak i u brata. Posiedziałem też nad przydomowym stawem, połowiłem linów i karasi co nieco.

IMG_20210604_182358_HDR.jpg

IMG_20210604_182341_HDR.jpg

IMG_20210604_182410_HDR.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Semi napisał:

W piątek i sobotę wieczorem siedziałem nad jeziorem za linem i karasiem.

Tomuś, coś Ty pił że z poziomej pozycji fotki robiłeś? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...