Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą obejrzałem na TVP Kultura

film prod. chińskiej "Wszyscy albo nikt."

Jeżeli ktoś chce przypomnieć sobie z jakimi prawdziwymi problemami natury wręcz egzystencjonalnej, spotykają się ciągle ludzie to polecam.

Szczerze się wzruszyłem.

 

Edycja : nr1

Jak dla mnie, to powinien go obejrzeć każdy nauczyciel, gdyż pokazuje w czym tkwi sedno  etosu,  tego jakże

odpowiedzialnego zawodu.

Edycja nr 2

Powiem więcej, tak jak dzieci mają swoje obowiązkowe lektury, tak i ten film powinien wejść do takiego  kanonu,  ale dla nauczycieli !

Sprawdziłem, bez trudu można go znależć w sieci. Jeżeli w naszym gronie są nauczyciele,  to mogłaby się wywiązać ciekawa dyskusja.:D

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem być nauczycielem, ale wolę filmy bardziej przyziemne - przede wszystkim SF i horrory :P:D  Dużo by tu pisać o filmach, więc podam tylko jeden tytuł - "Gra Gerarda"  na motywach opowiadania Stephena Kinga. W ogóle, jeśli ktoś lubi Kinga, to powinien ten film zobaczyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, grych napisał:

W ogóle, jeśli ktoś lubi Kinga, to powinien ten film zobaczyć :) 

Jeśli lubisz, dogadasz się z Moją Anką. Pół regału w salonie to King. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jurek napisał:

Przed chwilą obejrzałem na TVP Kultura

film prod. chińskiej "Wszyscy albo nikt."

Jeżeli ktoś chce przypomnieć sobie z jakimi prawdziwymi problemami natury wręcz egzystencjonalnej, spotykają się ciągle ludzie to polecam.

Szczerze się wzruszyłem.

 

Edycja : nr1

Jak dla mnie, to powinien go obejrzeć każdy nauczyciel, gdyż pokazuje w czym tkwi sedno  etosu,  tego jakże

odpowiedzialnego zawodu.

Edycja nr 2

Powiem więcej, tak jak dzieci mają swoje obowiązkowe lektury, tak i ten film powinien wejść do takiego  kanonu,  ale dla nauczycieli !

Sprawdziłem, bez trudu można go znależć w sieci. Jeżeli w naszym gronie są nauczyciele,  to mogłaby się wywiązać ciekawa dyskusja.:D

 

Podbijam, bo dziś i jutro będzie  trochę więcej czasu na takie oglądanie. Przynajmniej teoretycznie zakładam, że tak jest. :D

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ArekH napisał:

Jeśli lubisz, dogadasz się z Moją Anką. Pół regału w salonie to King. 

 

Uwielbiam Kinga, właśnie skończyłem "Znalezione, nie kradzione" i zacząłem "Ostatni bastion Barta Dawesa"   :D:D   Dodam, że nawet wolę książkę przeczytać niż zobaczyć film :D:D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednym z najlepszych filmów, to cała seria Rocky. Myślę, że dla wielu ludzi ten film był motywacją. Ja szczególnie jeden moment mocno wziąłem do siebie. A chodzi o tą scenę:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem kinomaniak niestety coraz rzadziej udaje mi się oglądnąc coś dobrego  Polecam na dziś ...

Eden Lake Dreszczowiec

Pokój (2015) Piękny dramat 

Niemożliwe  Katastroficzny

Każdy coś powinien wybrać dla siebie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...