Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem iść, na szczęście pracuję z ludźmi i kilka osób było w kinie. Niewiele pochlebnych opinii, także dałem sobie spokój, wolę na zanętę i haczyki wydać.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Semi napisał:

Też miałem iść, na szczęście pracuję z ludźmi i kilka osób było w kinie. Niewiele pochlebnych opinii, także dałem sobie spokój, wolę na zanętę i haczyki wydać.:D

I słusznie Tomku, ja filmów o policjantach nie oglądam, bo to ch...j nie prawdziwe psy są :D i gówno, a nie treści w tych filmach pokazują. Ludzie się naoglądają a potem przyłażą i pier...olą głupoty. Życie to nie film, a ludziska łykają te filmy, jakby była to rzeczywistość. Lepiej sobie inne filmy obejrzeć, a zamiast tego faktycznie kupić zanętę czy haczyki :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzes77 napisał:

I słusznie Tomku, ja filmów o policjantach nie oglądam, bo to ch...j nie prawdziwe psy są :D i gówno, a nie treści w tych filmach pokazują. Ludzie się naoglądają a potem przyłażą i pier...olą głupoty. Życie to nie film, a ludziska łykają te filmy, jakby była to rzeczywistość. Lepiej sobie inne filmy obejrzeć, a zamiast tego faktycznie kupić zanętę czy haczyki :champagne-2010:

Grześ. Ja Ciebie ostatnio nie poznaję. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ArekH napisał:

bo to ch...j nie prawdziwe psy są :D i gówno

 Dla mnie, to film sentymentalny. Choć nie poważny, to jeden z pierwszych, zrobionych po transformacji, z dobrą obsadą i dający się oglądać kryminał. Zaczynacie Panowie pitolić jak pewien guru, bo to nasze to h.....e. Pewnie Tango i Casch, to prawdziwe, kryminalne kino. To, tylko rozrywka. Spuśćcie parę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...