Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, mav3rick napisał:

Właśnie obejrzałem na Canal+ genialny film z Robertem De Niro i Cubą Gooding Jr. A film to Siła i honor. Jak dla mnie mega film.

Też obejrzałem po raz wtóry ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2018 o 16:32, Mała napisał:

Kochana moja... skoro masz dużo wolnego czasu i chcesz coś polskiego obejrzeć to proponuję "Belfer" pierwszy sezon. Najlepiej wszystkie odcinki jeden po drugim - ja tak obejrzałam zarywając nockę (na 2 ostatnie musiałam czekać i to było złe emoji35.png). Jest też druga seria... ta jednak już d..y nie urywa... jest już trochę przekombinowana (co nie zmienia faktu że również czekałam na każdy kolejny odcinekemoji6.png)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Oglądałem Belfer 1 ...  Nie byłem przekonany , ale było warto w 2 dni z dziewczyną wszystkie odcinki lookneliśmy ... 2 warto  sciągać ? .

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Belfer 1 ...  Nie byłem przekonany , ale było warto w 2 dni z dziewczyną wszystkie odcinki lookneliśmy ... 2 warto  sciągać ? .
Jak to zwykle bywa drugi sezon ma przebić pierwszy a niestety jest inaczej... Dwójka jest bardziej zakręcona i poplątana... tak trochę chwilami wręcz z elementami science fiction... Po obejrzeniu "jedynki" byłam mile zaskoczona i z niecierpliwością czekałam na nowy sezon, jednak po obejrzeniu "dwójki" czułam lekki niedosyt i rozczarowanie (tak jakby kręcili te odcinki trochę na siłę). Mimo wszystko polecam jak najbardziej bo serial wciąga, a moje uwagi to tylko moje zdanie. Tobie drugi sezon może się spodobać bardziej niż pierwszy... rzecz indywidualnego gustu odbiorcy Jak obejrzysz czekam na opinię

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą slończył się na tvp kultura 

"Dobry Amerykanin" ( A good american ).

Jeśli kogoś interesuje funkcjonowanie amerykańskiej demokracji "od środka "

to polecam ten dokument. Ostrzegam, że dla jej zwolenników to może być szok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam oglądać na VOD "LION. DROGA DO DOMU". Jutro o 19.05 poleci na CANAL+ naprawdę świetny film.

Jeszcze mocniej polecam "Przełęcz ocalonych" - rewelacyjny (ten sam program sobota godzina 21.00 - już nastawiłam nagrywanie)


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...