Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem w trakcie oglądania Sagi, "Stars Wars" Ostatni Yedi!  Na ten moment? Klimatem ma szanse z starą sagą, opcjonalnie:D Wrócili do sensownych scen i ujęć+ muzyka jak z pierwszych części. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Ostatni Samuraj - oglądam po raz nty, lubię nie mniej, niż Ostatni Mohikanin - sam zastanawiam się co takiego w moim życiu ma słowo "ostatni" chyba ciągle go używam, ale nie do końca wychodzi no w przypadku Pepsi, piwa etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie obejrzałem "Wołyń". Co tu dużo pisać, mocny film, dający obraz tego co było kiedyś, dający do myślenia... Wywarł na mnie mocne wrażenie, mocne sceny ukazujące brutalność i bezwzględność UPA, a zarazem ukazujące, że nie każdy Ukrainiec był mordercą. Bardzo mądrze to pokazane, nie zrzucono tym filmem całej winy na naród ukraiński. Warto obejrzeć, ale nie jestem pewien czy godzina 20ta to dobry czas by go w tv publicznej puścić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mav3rick napisał:

Właśnie obejrzałem "Wołyń". Co tu dużo pisać, mocny film, dający obraz tego co było kiedyś, dający do myślenia... Wywarł na mnie mocne wrażenie, mocne sceny ukazujące brutalność i bezwzględność UPA, a zarazem ukazujące, że nie każdy Ukrainiec był mordercą. Bardzo mądrze to pokazane, nie zrzucono tym filmem całej winy na naród ukraiński. Warto obejrzeć, ale nie jestem pewien czy godzina 20ta to dobry czas by go w tv publicznej puścić.

Nie każdy Polak to pijak i nie każdy Ukrainiec to morderca!

Natomiast Ci z UPA to gorzej jak zwierzęta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...