Skocz do zawartości

Filmy które lubimy i które polecamy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Areczku nikt nikomu nie zabrania oglądać takich produkcji, jak ktoś lubi oglądać "fantastykę", to proszę bardzo :champagne-2010:. Treści w tych filmach żadne, no chyba, że fajne laski będą, no ale to już lepiej coś z serii xxx obejrzeć. Ja nie piszę, że filmy innych nacji są lepsze od naszych, ja filmów typu Psy nie oglądam, no może Pitbula, bo to się trochę bardziej rzeczywistości trzyma, ale też w max 30%. @ArekH miłego oglądania życzę :champagne-2010:, coś ostatnio chyba jesteś bardzo spięty, musisz iść do kina i odreagować :D:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, ArekH napisał:

Dla mnie, to film sentymentalny.

Dlatego pójdę, nie patrze na opinie, sam muszę się przekonać, wcześniej jakoś zapodam sobie obie pierwsze części :P

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2020 o 10:58, Grzes77 napisał:

Areczku nikt nikomu nie zabrania oglądać takich produkcji, jak ktoś lubi oglądać "fantastykę", to proszę bardzo :champagne-2010:

Siadając przed telewizorem, po pracy, nie mam zamiaru myśleć(pomijając produkcje wybrane celowo, na faktach autentycznych) co jest tutaj prawdą, a co nie. Rozrywki mi potrzeba. Nikt z nas, nawet by nie pomyślał o tym czy to fikcja czy nie, po prostu by zjadł i wysrał, gdy byś do tego nie podszedł z zawodowego punktu widzenia. Ja, w filmach nigdy nie komentuję np. pościgów, które manewry ścigantów są realne, a które to ściema. oglądam rozpierduchę i cieszę michę, popijając drina czy bronka  ciesząc się bytnością w domu. Tyle, na temat mego spięcia. Kino, lubi moja Ania. Ja wolę płyty i rozwalanie dupska w fotelu, więc poczekam na DVD. :champagne-2010:

 

Swoją drogą. Wolę czytać niż oglądać. Jak by mnie zapytano co z filmować, poprosił bym o książkę{Trylogię) Gołkowskiego, o polaku, mającym niemal wszystko, który to rzucił i poszedł w zonę. Przeczytałem to już 3 razy. Taaak, płytki mam charakterek. Zdaję sobie z tego sprawę. 

Droga do Nikąd. Drugi brzeg. Ołowiany Świt i ostatnio kontynuacja. Powrót. Podaje chronologicznie, pisane były nie kolejnością. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię czytać, jak mój tata, jednak czasu na to nie mam. Mój tata przeczytał kilkanaście razy "Quo Vadis" i jeszcze pewnie nie raz do tego usiądzie. Moim zdaniem każdy powinien oglądać i czytać to, co mu pasuje, przez co ja Psów nie mam zamiaru :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Anna Moja jedyna, zapodała zaś Netfliks i Wiedżmina. Wiecie co? Jednak dobrze mi się to ogląda. Pomijam odstępstwa od książki. To Tylko @Hotpoint widzi tam cycki, bo, robi się z niego erotoman gawędziarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

To Tylko @Hotpoint widzi tam cycki, bo, robi się z niego erotoman gawędziarz. 

Przynajmniej jest o czym pogadać. O czymś namacalnym. A nie tylko ryby, wędki i kołowrotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Linek727 napisał:

O czymś namacalnym.

Też bym chciał, ale te które mnie chcą, jeszcze, nie wyglądają już tak atrakcyjnie. Za ładniejsze, musiał bym raczej płacić, lub upić. Na jedno wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...