Skocz do zawartości

Nasze eksperymenty wędkarskie - zbiór doświadczeń


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pętelka jest by łatwiej regulować długość włosa bo ciągnąć jest łatwiej przy pętelce która na potrzeby zdjęć jest za duża, można też nie zrobić pętelki a tylko zostawić kawałek żyłki czy plecionki, Węzeł zabezpiecza przed wyciągnięciem tego odcinka pod węzeł. Oczywiście można stosować inne rozwiązania jak regulacja włosa przy użyciu rurki.

Kolejny patent:

Można zastąpić to:

6f66778e3fea4d45a0ccdd534088fdc8.jpg

Tym lub peanami wyciągania przynęt w spinningu

0_0_productGfx_e4e3da1ce3fbf51814e6f0de3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2018 o 17:33, NPC napisał:

1. Koszyki do nęcenia, z wałka do włosów po lewej z drobnej siatki tkanej po prawej

2 oraz 3. Zoom o co chodzi z zaginaniem  @MrProper

4. Wiertełka do kulek czy pelletów  

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Koszyki z wałków do włosów -  Jak  ja dobrze to znam :D

Młody wtedy byłem, oj tak ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Jarku, proszę. To! Stosuję od 3 lat. Jak to się niby ma do tematu? Tym, nakładam przynętę, a nie reguluję włos. Jak czegoś nie doczytałem . Wybacz. 

A choćby tak, ze włos możesz sobie przyciąć  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Ty, nie badź taki dowcipas. Wiedz że strzygę się Sam. Dla tego tak h... wyglądam. :P To nie żart! 

Tez sie kiedyś strzygłem sam, nawet goliłem :champagne-2010::icon_arrow1:?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, ArekH napisał:

To! Stosuję od 3 lat. Jak to się niby ma do tematu? Tym, nakładam przynętę, a nie reguluję włos. Jak czegoś nie doczytałem . Wybacz. 

Patent z kanału na youtubie Wędkarstwo jedziemy na ryby. Używamy tego tak: zaciskamy ten obcinacz, wkładamy do dziurki gumki, przestajemy go ściskać i on nam rozszerza gumkę, przy peanach zakładamy gumkę na nie i rozszerzamy. Nie trzeba kupować dodatkowego specjalnego przyrządu.

Włos regulujemy pociągając za pętelkę a jest ona by ułatwić ten manewr. Jak chcemy go wydłużyć ciągniemy za włos tam gdzie ma być przynęta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...