Skocz do zawartości

FLAGMAN


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, elvis napisał:

Szkoda, bo mają fajny sprzęt i jeśli takie rzeczy będą się powtarzały to nie pozostanie to bez wpływu opinię.

Dokładnie, sprzęt mają fajny :)

Poza tym, jak wspomniałem - wcześniejsza obsługa była na zadowalającym poziomie. Wiem, że to zdarzyło się pierwszy raz, ale to bardzo zniechęca, oj bardzoooo... Ja pracuję w handlu od 1997 roku i wiem jak ważna jest - choćby najgorsza - informacja. Jeśli już taka jest przekazana, to ważne też żeby to było zgodne z prawdą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że umieszczam post pod postem, ale dzisiaj mi odpisali i czapkę podeślą nową :) Może lepiej późno niż później - dobrze że pozytywnie załatwili sprawę, mimo wszystko to się chwali. Piątek zakończył się pozytywną wiadomością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 25.07.2018 o 08:08, Grendziu napisał:

A u mnie jeden kołowrotek był za duży i poprosiłem o wymianę, wczoraj wysłałem pocztą i czekam jak się to zakończy. Nie mam presji co do czasu jakby co :) Choć faktycznie, chciałbym aby całość zakończyła się w następnym tygodniu. Po zlocie mam zamiar udać się na Odrę kolego @ArekH, oczywiście, bez Twojej asysty nigdzie nie pojadę :P

Finał jest taki, że bez problemu przyszła paczka i mam drugiego BIG PITa, gdy zapytałem ile muszę dopłacić, to chcieli mi zwrócić 4zł jakiejś tam różnicy.
Super kontakt, wymiana wzorowa. Polecam. @elvis dzięki, że odpuściłeś, stawiam dobry :beer1: lub tabletki na ból głowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że małą reklamację załatwiono pozytywnie :)  Co było a nie jest nie pisze się w rejestr :D  Mam nadzieję, że to sezon urlopowy przyczynił się do takiej a nie innej obsługi... Do sklepu jeszcze pewnie wrócę. Nowa wędka już upatrzona :D:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...