Skocz do zawartości

FLAGMAN


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=42]cygan786[/mention]Weź może pogadaj z naszym kolegą forumowym [mention=858]Semi[/mention].On blisko granicy z Ukrainą mieszka, to Ci może szybciej sprowadzi ,niż zrobi to sklep GN i to po niższej cenie jeszcze .
Poczekam nie pali się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ArekH napisał:

Tak Stasiu, ale bez gwarancji. 

No niby tak,ale jeśli jeśli ktoś chciałby mi sprzedać picera Flagmana,który na Ukrainie kosztuje poniżej 100 zł to gwarancją bym się nie przejmował.Po drugie gdybym ja mieszkał 150 km od Lwowa jak Sumi to bym niezłą konkurencję zrobił na naszym rynku sklepowi GN :D Sprzedawałbym w PL wiecej wędek Flagmana niż ten sklep :D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Semi czytasz to ?? Ja na Twoim miejscu już bym się szykował na jutrzejsze zakupy w Lwowie. Bierz 4 kolegów do auta,niech każdy kupi tyle wędek ile można przewież legalnie przez granice i...4 takie wypady na Ukrainę w miesiącu i masz drugą wypłatę. :D 10% prowizji od zysków za pomysł się należy :D 

Edytowane przez Sołtys stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy z [mention=4]elvis[/mention] Daniel mówił, że na YT, są filmiki. O 100% przeciążali jakiegoś Flagmana i śmigał że hej. 
Special for you :
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sołtys stan napisał:

@Semi czytasz to ?? Ja na Twoim miejscu już bym się szykował na jutrzejsze zakupy w Lwowie. Bierz 4 kolegów do auta,niech każdy kupi tyle wędek ile można przewież legalnie przez granice i...4 takie wypady na Ukrainę w miesiącu i masz drugą wypłatę. :D 10% prowizji od zysków za pomysł się należy :D 

A gdzie mi chłopaki z Warszawy do Lwowa jechaćO.o, sam o pomoc w sprowadzeniu kija poprosiłem znajomą żony Ukrainkę, zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Póki co muszę pochwalić podejście sklepu glinynatura.pl do klienta.
Zamówiłem wędkę zaraz po zamknięciu sklepu, ale napisałem do nich na fb że zależy mi na czasie bo wędka ma być używana na zawodach w weekend.
I co?
I Mateusz mi odpisał że jeszcze dzisiaj pójdzie do magazynu i przygotuję tą wędkę do wysyłki tak by ta dotarła do mnie jak najszybciej.
Pozostaje czekać na przesyłkę.

http://glinywedkarskie.pl/shop/feedery/813-flagman-mantaray-elite-feeder-medium-33-m.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...