Skocz do zawartości

FLAGMAN


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać że ukraińcy z przytupem wbijają się w rynek. Przynajmniej wschodni. Ciekawe czy też są dostępni np. w Niemczech, UK czy Francji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagman ma naprawdę ciekawe rzeczy. Oby jeszcze była lepsza dostępność w Polsce także tych wszystkich nowości i będzie gitas ;):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Rysiu, na tą chwilę mamy monopol na ich produkty i cło. Kupując na Ukrainie, ceny potrafią być śmieszne w porównaniu do jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaczynać, ani kopiować tematów z sąsiedniego forum, dlatego opiszę tutaj moje ostatnie doświadczenia (w przenośni, a być może i rzeczywiście ostatnie) z zakupów sprzętu firmy Flagman. Celowo pominę nazwę sklepu, w jakim zamawiałem (RODO :P

Chciałem dokupić sobie kijek z takim trochę nietypowym cw - do 50g. Wybrałem sobie Flagmana, bo mam i łowi mi się fajnie na sprzęt tej firmy, a i obsługa w sklepie była na całkiem przyzwoitym poziomie. Zamówiłem i czekam, czekam... równo po tygodniu postanowiłem zadzwonić i wyjaśnić, co się dzieje... Okazało się że danego modelu nie ma, zaproponowano mi inny model wędki z gwarancją natychmiastowej wysyłki. Zgrzyt i konsternacja - dlaczego nie poinformowano mnie wcześniej o takiej sytuacji? Można przecież było załatwić to szybciej. Czekam kolejne trzy dni, paczki  jak nie było tak nie ma, więc dzwonię i proszę o nr przesyłki.. Okazuje się, że przesyłka nadal nie wysłana... (wrrrrrr) Tylko teraz przesłano mi meilowoo nr przesyłki i paczka dotarła na następny dzień. Niby wszystko ok. W przesyłce miała być też czapka z daszkiem - była, ale uszkodzona, o czym poinformowałem sklep (specjalnie dopisałem, że nie mam czasu na reklamację) i co? i cisza... liczyłem, że Panowie zreflektują się i zaproponują sami jakieś rozwiązanie (ja bym tak zrobił), w końcu to nie był mój pierwszy zakup i trochę kasy przez ostatni rok w tym sklepie zostawiłem...

Jeśli tak mają wyglądać zakupy Flagmana w Polsce (czyli też serwis gwarancyjny) to ja dziękuję, postoję.

Edytowane przez grych
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda miałem inne doświadczenia z tym sklepem, bo moja wędka była na stanie, ale informacji o przesyłce też nie dostałem. Wydaje się że to powinno być standardem.
Czekałem trzy dni, tylko dlatego, że kurier zgłosił się po dwóch dniach od wezwania po odbiór przesyłki.
Mateusz specjalnie w nocy szedł do magazynu by mi spakować i wysłać wędkę jak najszybciej, wina opóźnienia była po stronie kuriera. Na szczęście zdążyli w ostatniej chwili.
Szkoda, bo mają fajny sprzęt i jeśli takie rzeczy będą się powtarzały to nie pozostanie to bez wpływu opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A u mnie jeden kołowrotek był za duży i poprosiłem o wymianę, wczoraj wysłałem pocztą i czekam jak się to zakończy. Nie mam presji co do czasu jakby co :) Choć faktycznie, chciałbym aby całość zakończyła się w następnym tygodniu. Po zlocie mam zamiar udać się na Odrę kolego @ArekH, oczywiście, bez Twojej asysty nigdzie nie pojadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...