Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA WĘDKARSKA - KONKURS WIOSENNY 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tench_fan napisał:

Mariusz popieram to co napisałeś.

Z jedną uwagą - po zagłosowaniu nie widzi jakie szanse ma lider ( może tylko prowadzący konkurs/moderator - tego nie wiem)

 

Apelowałem już o uczestnictwo modów/administracji.

Ankieta dla wszystkich zarejstrowanych członków forum ! B|

 

Zdjęcia wygrywają różne - z tym , że tam głosuje się na konkretne zdjęcia, a nie na userów.

Czasem są to "widoczki", czasem zdjęcia ryb. W zależności od preferencji wybierających.

Bo wędkarstwo to nie tylko ryby, ale także kontakt z naturą, piękno przyrody - miejscówek, świata zwierzęcego spotykanego nad wodą.

Jednemu spodoba się widok urokliwej kładki o zachodzie słońca, innemu łowca prezentujący złowioną piękną płoć, leszcza, czy karpia.

Ktoś inny doceni oszronioną wędkę o poranku, a innemu wpadnie w oko psi towarzysz pilnujący wędek.

Radku z tego co pamietam chyba miałem (może omam) ?? podgląd, ile głosów ma dana fotka ? teraz zes mnie zastrzelił  - zgłupiałem 

A jeśli jest tak jak piszesz Radku to przepraszam wszystkich za wprowadzenie w błąd ? mea culpa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głosowaniach biorę co miesiąc i takiej opcji nie ma ( może kiedyś na samym początku była).

To jest fajne, bo trzyma w niepewności do końca.

Nie wiem jakie uprawnienia ma w tej kwestii Robert ( prowadzący konkursy ).

Suma summarum nie jest to aż tak istotne :D

Chciałbym aby najaktywniejsi, stanowiący trzon forum jego członkowie brali w nim udział.

Taka powszechna ankieta to umożliwia. Bez tego "ja nie biorę udziału " ;)

Bez jakiś głosowań na zamkniętym forum adminnistratorsko-moderskim.

I bynajmniej bez sugestii o braku transparentności, lecz z powodu - patrz powyżej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tench_fan napisał:

W głosowaniach biorę co miesiąc i takiej opcji nie ma ( może kiedyś na samym początku była).

To jest fajne, bo trzyma w niepewności do końca.

Nie wiem jakie uprawnienia ma w tej kwestii Robert ( prowadzący konkursy ).

Suma summarum nie jest to aż tak istotne :D

Chciałbym aby najaktywniejsi, stanowiący trzon forum jego członkowie brali w nim udział.

Taka powszechna ankieta to umożliwia. Bez tego "ja nie biorę udziału " ;)

Bez jakiś głosowań na zamkniętym forum adminnistratorsko-moderskim.

I bynajmniej bez sugestii o braku transparentności, lecz z powodu - patrz powyżej.

Użyłem słowa transparentność Radku, ponieważ moim celem było podkreślenie aby konkurs ten był zabawą - nawet koleżeńską, podkreślę koleżeńską rywalizacją. ??  Która ma na celu „nas” niejako zjednać, zachęcić do wspólnego uczestnictwa w takowych konkursach, i w odpowiedzi na bezkrese domysłów -czy aby wszystko odbyło sie ... 

 

Gdy konkurs jest tego formatu jest/ będzie ( mam taką nadzieję)  bardziej interesujący.

Taki w którym na przedbiegach zarzuca sie że coś było kupione czy podejrzane, gdy sie jeszcze dobrze zabawa nie zaczęła - zniechęca.

Czytając tego typu zdania ( mimo ze nie startuję - bo nie umię ?)  „od razu mowię pas”

 

Taka forma którą „zaproponowałem „ Na dzień dobry, wszystkim tym którzy powątpiewają w uczciwość, ogranicza dalsze zbędne komentarze  ?

Administracja zrobi jak uważa ☺️

To tyle z mej strony, a wszystkich pesymistów pozdrawiam serdecznie ??

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze się rozumiemy.

Bez dwóch zdań, ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do Twej wypowiedzi, której odbiciem jest wypowiedź moja.:D

Stali bywalcy forum nie mają wątpliwości co do reguł i zasad tu panujących, oraz koleżeńskości na forum.

 Chciałem tylko by część administarcyjno-moderska pozbyła się skrupułów i wahań w kwestii uczestnictwa :D:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Myślę, że dobrze się rozumiemy.

Bez dwóch zdań, ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do Twej wypowiedzi, której odbiciem jest wypowiedź moja.:D

Stali bywalcy forum nie mają wątpliwości co do reguł i zasad tu panujących, oraz koleżeńskości na forum.

 Chciałem tylko by część administarcyjno-moderska pozbyła się skrupułów i wahań w kwestii uczestnictwa :D:beer1:

I tym bardziej Radku, konkurs - czyli forma głosowania powinien być na łamach forum otwartego, co umożliwi „czyste transparentne”  uczestnictwo  naszego Szanownego grona Administracyjno Moderatorskiego ?☺️? ( ale przydziobalem ??) 

 

Zapraszamy dyrekcje do uczestnictwa? ☺️

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Konkurs jest o fotkach, czy pisaniu wlasnych przemyśleńO.o proszę tego nie komentować, bo to bardziej żartem. 

Oświadczam, że nie biore udziału, a fotki będę wstawiać.

 

20180324_121217.jpg

20180324_121150.jpg

20180324_114817.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jakub_wr napisał:

20180325_175225.jpgJeszcze ciepłe przyniesione znad rzeki. Może się komuś spodoba

Jakub, jakieś zakłócenia na łączach, fotki nima ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...