Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA WĘDKARSKA - KONKURS WIOSENNY 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, jakub_wr napisał:

Grzegorz widzę że spotkało Cię nieszczęście, ja dwa dni temu też potrzaskałem wędkę ale matchowke. 

No i nawet nie wiem w którym momencie się to stało, na początku zaczął pękać lakier, a następnie rozczepił się węgiel. Dobrze, że dostałem kiedyś taką szczytówkę w gratisie ze sklepu wedkarskisprzet.pl, bo to już 2, która mi pękła i nie miałbym na co łowić. Mam do tego kija szczytówki innych firm, jednak to nie to samo, te paski żółto-czerwone super mi się podobają jako typowemu jesionowi (jesień 98 ;):champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ArekH napisał:

To szczytówka od Wincast-a? 

Dokładnie i to ta mocniejsza, nigdzie nią nie uderzyłem i nie obiłem, stawiam, że to podczas transportu. Kupię chyba pojedyńcze pokrowce na każdy kij z osobna, bo w pokrowcu na kilka wędek, gdy wszystko luzem położone może się coś takiego zdarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już pisano że lubią pękać z nienacka od Windcast Picker. Ja miałem ten kij i widocznie dużo szczęścia bo obie całe powędrowały do @Grendziu jako wymiana za Reflexa. Mam nadzieję że i Jemu służą nadal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ArekH napisał:

Gdzieś już pisano że lubią pękać z nienacka od Windcast Picker. Ja miałem ten kij i widocznie dużo szczęścia bo obie całe powędrowały do @Grendziu jako wymiana za Reflexa. Mam nadzieję że i Jemu służą nadal. 

O to dobrze wiedzieć, hm... na Nienawiszczu mu zarekwiruję tą delikatniejszą :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nawet nie wiem w którym momencie się to stało, na początku zaczął pękać lakier, a następnie rozczepił się węgiel. Dobrze, że dostałem kiedyś taką szczytówkę w gratisie ze sklepu wedkarskisprzet.pl, bo to już 2, która mi pękła i nie miałbym na co łowić. Mam do tego kija szczytówki innych firm, jednak to nie to samo, te paski żółto-czerwone super mi się podobają jako typowemu jesionowi (jesień 98 :champagne-2010:
Jesion 98' powiadasz? Jak ja nie lubię jesieni....
Moi dziadkowie to właśnie jesiony 98'
Ta szczytówka to za karę!
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis napisał:

emoji32.pngJesion 98' powiadasz? Jak ja nie lubię jesieni....
Moi dziadkowie to właśnie jesiony 98'
Ta szczytówka to za karę! emoji6.png

"Wnusiu", jako Twój dziadek życzę sobie hm... coś sobie wymyślę, do zlotu mam czas :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja też za dzikami nie przepadałem, ja bocian z 96:D, tylko zasiedziały odrobinę. A co do szczytówek, to mam feedera Silstara już kilkanaście lat, miał oryginalnie 2 szczytówki, jedną złamałem po roku chyba, a druga mi w tamtym roku ze starości się rozwarstwiła i dobrałem sobie jakąś węglową, to już nie to samo ale i tak źle nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...