Skocz do zawartości

Zanęty - razem czy osobno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Nowy rok, wszytko osobno w feederze. Mieszac będę na bieżąco podczas łowienia przy nabijaniu do koszyka. 
Ważne żebyś wierzył w to co robisz, bo wiara czyni cuda.
Ps. Wiedzę że odrobiłeś pracę domową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, elvis napisał:

Ważne żebyś wierzył w to co robisz, bo wiara czyni cuda.
Ps. Wiedzę że odrobiłeś pracę domową.

Łowiłem już tak mniej więcej od czasu, gdy kupiłem kosz. Jedyną zmienną była zaneta gotowa, czy to przy klasyku czy przy metodzie, a teraz np przy klasyku chce gline dawać osobno i sam decydować podczas łowienia ile czego etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Administrator

To chyba jest odpowiedni wątek.
 



Pewnie każdy zna tego Pana , jakoś filmów top, ale..... Nie wiem czy zuważyliście, on zawsze wie przed filmem, co będziełe łowił, albo duże leszcze, albo akurat karasie. Skąd niby to wie? Ano, taki film robi się z dwa dni lub kilka weekendów, a fragment z zanętami i ich przygotwaniem jest nagrywany osobno później. Stad Pan z tego filmu zawsze wie, "przypuszcza" co będzie łowione na początku filmu i następnie za dotknięciem czarodziejskiej różćdzki łowi to co "planował". Postawie z chęcią drogą flaszkę, jeśli  to co napisałem to pomówienie i oficjanie przeprosze, ale jestem pewien, że mam racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

To chyba jest odpowiedni wątek.
 



Pewnie każdy zna tego Pana , jakoś filmów top, ale..... Nie wiem czy zuważyliście, on zawsze wie przed filmem, co będziełe łowił, albo duże leszcze, albo akurat karasie. Skąd niby to wie? Ano, taki film robi się z dwa dni lub kilka weekendów, a fragment z zanętami i ich przygotwaniem jest nagrywany osobno później. Stad Pan z tego filmu zawsze wie, "przypuszcza" co będzie łowione na początku filmu i następnie za dotknięciem czarodziejskiej różćdzki łowi to co "planował". Postawie z chęcią drogą flaszkę, jeśli  to co napisałem to pomówienie i oficjanie przeprosze, ale jestem pewien, że mam racje :)

ja tam nie znam Pana. coraz mniej oglądam filmy szkoleniowe co by bardziej mi na łeb nie padało, ale bywały filmy gdzie jakiś facio miał w czasie jednego wędkowania różne skarpetki, koszulkę(kawałek spod bluzy wystawało i przylukałem), ale szczytem było jak pewien pstrągarz podczas marszu nad rzeczką zmienił buty?

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, christhof70 napisał:

ja tam nie znam Pana

Nic nie straciłeś, na żywo mniej miły no i od Ewy na bank brzydszy  o milion razy - bez porównania :) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich  Dziś z pomocą synka zmieliłem wszystkie stare ciastka i wafelki , również te z nadzieniem . Pachnie niesamowicie tylko martwi mnie wilgotna konsystencja .

Moje pytanie  co z tym teraz zrobić aby się nie popsuło a było na sezon jako dodatek zanętowy?

20240307_084229.jpg

20240307_084232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wilgotna od czego jest? Jeśli jest wilgoć to wydaje mi się, że jedyna możlwiość to wrzucenie do zamrażarki, bo tak wszystko skiśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...