Skocz do zawartości

Zanęty - razem czy osobno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przyznam się że przez dwa lata na kacu raz więcej lub mniej podpatrywałem zawodników na Feeder Cup dla Ryb.  Zwyciężyli głòwnie Ci, którzy umieli poszukać w punktcie ryb lub je zlokalizować praktycznie bez wstępnego nęcenia. :39icon:

A nie bombardowali wodę jak ja i większość osòb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że przez dwa lata na kacu raz więcej lub mniej podpatrywałem zawodników na Feeder Cup dla Ryb.  Zwyciężyli głòwnie Ci, którzy umieli poszukać w punktcie ryb lub je zlokalizować praktycznie bez wstępnego nęcenia. :39icon:
A nie bombardowali wodę jak ja i większość osòb.
To jest prawda. Wystarczy 5 koszyków/podajników przy wstępnym.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grendziu napisał:

Przyznam się że przez dwa lata na kacu raz więcej lub mniej podpatrywałem zawodników na Feeder Cup dla Ryb.  Zwyciężyli głòwnie Ci, którzy umieli poszukać w punktcie ryb lub je zlokalizować praktycznie bez wstępnego nęcenia. :39icon:

A nie bombardowali wodę jak ja i większość osòb.

No nareszcie! :icon_arrow1:Allle Lujjja!  A nie, na pierwszym zlocie z pierwszą szklaną Rogoźna, zbombardowali Mi stanowisko Spombem+ dwa wiadra(słownie Dwa) Ziaren i powiesili sardynki w puszce. Bez twojej pomocy @Grendziu na 2 zlocie, choć rybę złowiłem. Ale po tym jak Mi pomogłeś zrobić fotę, woda dla Mnie umarła. "CH....era" z Ciebie nie kolega! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek cały czas jestem w temacie, może mało czytelnie się wyraziłem

 

15 minut temu, ArekH napisał:

Każda woda jest inna, co wszyscy wią! Twierdzenie że Ja wiem, że tak jest lepiej, gdzie by to nie było, Moim zdaniem jest błędem. 

Jak wcześniej wspomniałem wszystkie reguły weryfikuje woda - Ty wiesz i ja wiem i wiedzą to inni.

Co podkreśliłeś pisząc jak wyżej A trzymanie się jakichś toptrendy reguł jest błędem.

 

18 minut temu, ArekH napisał:

Zmuszony do innego wędkowania, pewnie się dostosuję by mieć jakiekolwiek efekty. Na szczęście na razie nie muszę. 

Tu wcześniej też wspomniałem - że jedną jedyną regułą jest odstępstwo od reguł jak nie bierooo :) 

 

19 minut temu, ArekH napisał:

Nie uważam by zanęta nie miała znaczenia. Często jest decydująca+ odpowiedni dobór przynęty.

Pisząc o nowinkach zaś nie miałem na myśli wyłącznie kijków pał czy innych wynalazków. Do nowinek również możesz zaliczyć przynęty zanęty czy inne dodatki konsumpcyjne.

 

A na pewno już nigdy nie stwierdziłem że zanęta nie ma znaczenia- zawsze podkreślałem że na pierwszym miejscu jest zanęta później przynęta ale to wszystko musi współgrać.

Ma znaczenie natomiast skład zanęty i jej dodatki które przesadzone nie jednokrotnie mogą przynieść efekt odwrotny :P

 

Myślę że teraz będzie jasno i czytelnie :D 

 

Co do sztywnej pały na brzegu był to tylko dodatek do tematu, który to w wędkarstwie chyba jest również bardzo ważny. Często bywa tak że w temacie o wędkach nie da się uniknąć tematu żyłek, a w temacie przynęt tematu wędki.

Więc twierdzę że wciąż jestem w temacie 

 

Pozdrawiam serdecznie i co złego to nie Ja :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mnie bombardowanie zawsze dawało ryby. Tzn kilka dni spombem i przed lowieniem. Jsk przestawały znowu bombardowanie i znowu ryby. Oczywiście robiłem to z umiarem.  :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Zweryfikuj wpis. Na pewno zawsze? Uważam że słodzisz. 

Dawało lepsze wyniki jak innym nad wodą. Cos w ostatnim roku się popsuło i na zawodach właśnie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bombardowanie zawsze dawało ryby. Tzn kilka dni spombem i przed lowieniem. Jsk przestawały znowu bombardowanie i znowu ryby. Oczywiście robiłem to z umiarem.  :champagne-2010:
Grendziu zjedz snickersa i popij pepsi cukier spada A masz za lateksy

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, Splot napisał:

Grendziu zjedz snickersa i popij pepsi cukier spada emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png A masz za lateksy emoji12.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Mariusz pisał o latexach? a Ty o przytulaniu... poniosła Was fantazja. Ja być czysty jak łza.

Wracając  do tematu. Ten rok to też spora dawka jałowych lub przypadkowo testowych smakòw. Sam skretting czy aller... Sam aller jeszcze się nadawł, skretting mniej. Jednak zdipowamy był w miarę ok.

Czasami też testowałem coś z przypadku, próbowałem wdrożyć nowe z mizernym skutkiem. Za rok wracam do sprawdzonych ulubionych smaków ale tez ograniczam do minimum czyli : ochotka, melasa, ananas, czekolada, banan i jakiś nowy krill... kolory to czerwień, pomarańcz, brązowy, żòłty. Może umieszam moj sekret i hicior orzech tygrysi...( jak znajdę notatki) Powinno wystarczyć.?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...