Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnimi czasy, tak wracam do rodzimej muzyki. Z biegiem lat żal że coś się słyszy coraz rzadziej. Pamiętam płytę Breakout w naszym domu. Sam ją nieraz jako dzieciak zapuszczałem. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ja ostatnimi czasy, tak wracam do rodzimej muzyki. Z biegiem lat żal że coś się słyszy coraz rzadziej. Pamiętam płytę Breakout w naszym domu. Sam ją nieraz jako dzieciak zapuszczałem. 

 

Jakżeśmy się ze szwagierskim po Pasterce dosiedli do źródełka... Tak... Grasz moim sercem :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Linek727 napisał:

Jakżeśmy się ze szwagierskim po Pasterce dosiedli do źródełka... Tak... Grasz moim sercem :champagne-2010:

Smacznego chłopaki. Ja, pomimo że wracam z roboty po północy i wstaję grubo przed 03. Ostatnio cierpię na bezsenność. Stąd tu jestem o tej porze. Wesołych świąt! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Smacznego chłopaki. Ja, pomimo że wracam z roboty po północy i wstaję grubo przed 03. Ostatnio cierpię na bezsenność. Stąd tu jestem o tej porze. Wesołych świąt! :champagne-2010:

No to żeby Ci było weselej. Takżeś mnie nastroił.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2019 o 21:42, mav3rick napisał:

Dzisiaj mija 4 lata, jak Lemmy Kilmister z Motörhead nie żyje
 

Ciężkie, specyficzne brzmienie, jak by przystawki do gitar sami w garażu nawijali. Zapomniałem o nich! Brawo Emilu! :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Ciężkie, specyficzne brzmienie, jak by przystawki do gitar sami w garażu nawijali. Zapomniałem o nich! Brawo Emilu! :champagne-2010:

Każdy zespół ma swoje brzmienie i można go rozpoznać po iluś taktach (a przynajmniej zrobi to fan takiego zespołu). Taka ciekawostka - John Deacon (Queen), jako początkujący student elektroniki zbudował wzmacniacz, z którego korzystał on i May, wzmacniacz towarzyszył im długie, długie lata. Brzmienie było na tyle dobre (inne), że zaczęto budować repliki tej "maszynerii". Inny przykład - May w początkach kariery zbudował sam gitarę, z którą nie rozstaje się do dzisiaj (oczywiście kilka razy przechodziła renowację; ze względu na kolor nazwana Red Special). Jak dla mnie stąd bierze się rozpoznawalność muzyków :D

Motorhead jakoś długo do mnie nie trafiał, ale pomyślałem "w sumie dlaczego nie" i przemierzając internet wpadłem na coś takiego (pewnie Wam znanego):
 

 

Potem zacząłem iść w jeszcze "cięższym" kierunku i do gustu mojego zaczął przypadać Anthrax :D ;) 
 


Ostatnio mało o rybach piszę, to chociaż w ten sposób zaznaczę swoją obecność ;) :P

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...