Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Semi napisał:

Mnie dziś na Rynkowskiego wzięło.

 

Naprawdę wiele imprez przy Rysku spędziłem balangi były w moim małym pokoju A ludzi czasem jak na małym weselu i nikt nie narzekał Niedawno spotkałem się z przyjacielem który uciekając przed WKU emigrować do angli wspominaliśmy wlasniebte pięknie niepokore czasy  @elvis przypadkiem był raz ich częścią  NADAL BARDZO GO PRZEPRASZAM

  BRAT PRZEPRASZAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Niedawno spotkałem się z przyjacielem który uciekając przed WKU emigrować do angli wspominaliśmy wlasniebte pięknie niepokore czasy  [mention=4]elvis[/mention] przypadkiem był raz ich częścią  NADAL BARDZO GO PRZEPRASZAM
  BRAT PRZEPRASZAM !!!

Nie wiem za co ty mnie przepraszasz.
Nawet jakby było za co to i tak nie pamiętam.
Ps. U Ciebie w twojej pustelni piłem tylko raz z niejakim Sławkiem, ale to on nie podołał polskiej tequili.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Linek727 napisał:

Ja liczyłem bardziej na to: ;)

Też przełknę. :D Nie wiem czego się spodziewałeś, że Pudelsów zapodam? Widzę Maleńczuka, to mi ziemniaki w piwnicy gniją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

Też przełknę. :D Nie wiem czego się spodziewałeś, że Pudelsów zapodam? Widzę Maleńczuka, to mi ziemniaki w piwnicy gniją. 

Szuwaaaaryyyyy, szuuuuuwary! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Wczoraj w nocy obejrzałem końcówkę z 2015 r koncertu dziadka Erica Claptona. 

Mistrz gitary ma w tym roku już 75lat, a muzyka zawsze ponad czasowa. 

 

Bardzo rzadko zdarza się abym na popularnych portalach informacyjnych przeczytał coś ciekawego, a jednak perełki się zdarzają. Polecam???

https://kultura.onet.pl/muzyka/wywiady-i-artykuly/pielgrzym-bluesa-eric-clapton-konczy-dzis-75-lat/0g7z41p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...