Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Te kobietę można cenić za urodę jak i fantastyczny głos, szkoda, że tak lajtowo śpiewa a nie coś mocniejszego, też by pewnie dała rade???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grendziu napisał:

Te kobietę można cenić za urodę jak i fantastyczny głos, szkoda, że tak lajtowo śpiewa a nie coś mocniejszego, też by pewnie dała rade???

 

Nie będę oceniał możliwości wokalnych Pani Pietruchy po jednym, zsamplowanym kawałku. Ale mam taką czutkę, że Tobie się ta babka podoba, a niej głos.?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Linek727 napisał:

Nie będę oceniał możliwości wokalnych Pani Pietruchy po jednym, zsamplowanym kawałku. Ale mam taką czutkę, że Tobie się ta babka podoba, a niej głos.?

Zawsze mi się podobała, a na ukulele jak gra i śpiewa to żem się zabobolił w Niej już dawno???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Ty słuchasz? Czy macasz? ?

 

Nie znam niestety tej Pani, tak bym słuchał na żywo całe życie... 

A tak na marginesie, moja ulubiona płyta Ever... 

https://muzyka.interia.pl/artykuly/news-pearl-jam-30-lat-plyty-ten-10-ciekawostek,nId,5445916

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo i seta zadziałała.Czytam tak sobie YT i naszło mnie by zaburzyć spokój w wątku. Jedna z ostatnich Dam Polskiej muzyki czasu PRL. 

Sudarnia Ździsława Sośnicka. Do dziś piękna i w formie. Idę lulu. Rozczuliłem się. ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brian May "odnowił" swoje stare wydawnictwo, a to jedna z tych piosenek, która została zagrana także przez Queen

Nie będę się rozwodził kto zaśpiewał ją lepiej, bo odpowiedź może być tylko jedna :P

 

 

do tego nowy - co raz starszy -  Billy Idol :)   (kiedyś mi ktoś powiedział, że nie pojmuje jak ja mogę słuchać wszystkiego, że mam jakiś "rozpiździaj" muzyczny, ale co ja na to poradzę?)
 

 

Edytowane przez grych
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...