Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mav3rick napisał:

Mi akurat to znane i swego czasu dość często ich słuchałem.

A teraz u mnie leci to
 

chwała Ci. nie znam nikogo kto choć nazwę słyszał, o słuchaniu nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję każdego gust tak muzyczny jak i każdy inny. Ja po prostu jestem chyba już za stary na rap. Mój organizm tego nie przyjmuje. 

 

14 godzin temu, Hotpoint napisał:

Kieruję się w życiu tymi słowami

Cholera. Nie za ambitny text jak na Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH wiem, wiem.. ten tekst jest taki zajebisty, że wrzucę tu cały, abyśmy wszyscy mogli sobie pośpiewać ?

Moja kariera zaczęła się dwa dni temu, kiedy wpier******* słoik dżemu. Nie wiedziałem nic o tym nigdy, nie, lecz ten dżem zadziałał mnie w głowie. Na bemowie, kiedy wsiadałem do samolotu widziałem parę dzikich kotów. Wyskoczyły za mną i zaczęły grać, a ja na to im - idźcie spać. Wymyśliłem i użyłem, i stworzyłem to, co marzyłem. Miałem wszystko, lecz nic nie mam, ale to powstanie jakaś wielka wena. Z tego nic nie będzie, choć powstanie. Jeden powie, drugi na nie powie jedno słowo, co ja wiem i nie będzie wokół żadnych ściem. To jest dobre, bo życie się rozciąga i wena jest King Konga. Jest wielka dziwna i nic nie mówi. Moje życie jest tak dla ludzi - - grające, uśmiechające i nic nie 'widziące'. 'Bede' sobie tworzył, 'bede' sobie grał, 'Bedzie' coś jechało, powiem – tralala. Wytworzymy wszystko, co ma być. I będzie dobrze - dobrze żyć. Na starość myślę, na emeryturze, zagrać sobie muzę, a kiedy stchórzę, to wypier****ć będę z jakiejś scenki i robił będę dziwne, ku**a, dźwięki. To będzie, kurde, mój wielki koniec, bo nie jestem Don Wasyl. I wszystko o niej.

???

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio czasu by tu zaglądać i popadać w nostalgię. Moja Pani bajkę sobie na TV ogląda a ja popijając kawkę postanowiłem powspominać Księżną. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy zbytnim fanem TSA nie byłem. Pojedyńcze utwory bardzo lubię. Jakiś czas temu zszedł ichni gitarzysta i to śmiercią naturalną. Nie zabuzował jak co niektóre mięczaki zachodnie co ze sławą nie dali rady. Miałem to pisać wcześniej ale ciut rozbieganie mnie zawiodło. https://plejada.pl/newsy/pogrzeb-andrzeja-nowaka-znamy-date-i-miejsce-pogrzebu-gitarzysty-tsa/ph456y4

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...