Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj obudziłem się z piosenką w myślach i przy porannej toalecie nuciłem sobie. W sumie nucę ją do teraz ;) Kiedyś mi chyba @MrProper  powiedział, że to swędzenie mózgu :) :)

 

 



@Bartek.B   od jakiegoś czasu w aucie robię tak samo. Kiedyś, kiedy trójka była jeszcze Trójką można było posłuchać tam ciekawe rzeczy. W tej chwili zastanawiam się jak piosenka, która posiada kilka zdań śpiewanych "na okrągło" przez te 3 minuty może się podobać? Z drugiej strony musi tak być, bo inaczej nikt by tego nie grał...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grych napisał:

Dzisiaj obudziłem się z piosenką w myślach i przy porannej toalecie nuciłem sobie. W sumie nucę ją do teraz ;) Kiedyś mi chyba @MrProper  powiedział, że to swędzenie mózgu :) :)

 

 



@Bartek.B   od jakiegoś czasu w aucie robię tak samo. Kiedyś, kiedy trójka była jeszcze Trójką można było posłuchać tam ciekawe rzeczy. W tej chwili zastanawiam się jak piosenka, która posiada kilka zdań śpiewanych "na okrągło" przez te 3 minuty może się podobać? Z drugiej strony musi tak być, bo inaczej nikt by tego nie grał...

co k....musi? kiedyś grali kawałki po 10 minut i było dobrze. z.....y system to na hienach wymusił. 3,05 i wypad "cobyś" za dużo nie myślał i się ogłupiał jeszcze bardziej. ilu dzisiaj wyłapie jedno nietypowe piźnięcie w talerze w całym kawałku, albo jakieś dźwięki w tle jak np. w płytach the beach boys? szczególnie pet sounds. przecie tera wszystko głuche. od dwóch lat radio gra tylko w robocie, które wyłączam jak są wiadomości. anty też olałem dwa lata temu jak Ostry się pozdrawiał z innymi namordnikowcami na ulicy. tam zresztą też od lat te same kawałki do spawiowania. hehe, Kredensy też po mnie ostatnio chodzą, ale inne kawałki. o takie coś mnie chodzi w minucie 1,03 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już się ............... nakręciłem ?. ponad 40 lat słucham rocka, hard, metalu, punka, często zarywam noce w poszukiwaniu czegoś nowego, ciekawego. i co? i nic, same g......o. wpadają mi w łeb japońskie wagakki band czy ralph kamiński. k......ni ma nic ciekawego. o wyglądzie dzisiejszych metalowców już kiedyś napisałem. i wcale gust mi się nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grych napisał:

Dzisiaj obudziłem się z piosenką w myślach i przy porannej toalecie nuciłem sobie. W sumie nucę ją do teraz ;) Kiedyś mi chyba @MrProper  powiedział, że to swędzenie mózgu :) :)

 

 



@Bartek.B   od jakiegoś czasu w aucie robię tak samo. Kiedyś, kiedy trójka była jeszcze Trójką można było posłuchać tam ciekawe rzeczy. W tej chwili zastanawiam się jak piosenka, która posiada kilka zdań śpiewanych "na okrągło" przez te 3 minuty może się podobać? Z drugiej strony musi tak być, bo inaczej nikt by tego nie grał...

Dokładnie Rychu, te same słowa usłyszałem kilkadziesiąt lat temu- chyba w TV ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Bartek.B napisał:

I kawałek, który ciągle niezmiennie jest ze mną od lat.

 

aleś mi trafił, ło matko. nie trawię Iry. i jeszcze de mono i bajmu. dla Lipy szacunek, ale no nie wchodzi mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cuda się zdarzają :)

Dzisiaj światło dzienne ujrzał NOWY kawałek Queen z wokalem Freddiego. Panowie kiedy nagrywali płyty, to przy okazji każdej sesji - piosenek powstawało dużo więcej i w kilku wersjach (no może poza płytą Innuendo i Made In Heaven, kiedy Freddie odliczał czas...) Wokal tej piosenki nagrany został w 1989, kiedy powstawał krążek "The Miracle", a potem o nim zapomniano (tak twierdzą May i Taylor)

Nie ważne - lejdis end dżentelmen - oto ONA :)

 

 

 

Edytowane przez grych
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...