Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Kurde, szkoda. Jakimś wielkim fanem Tiny nie byłem, ale zawsze szacun za głos był 🥲

R.I.P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli są tu fani zespołu ABBA, to mam nadzieję, że nie będę zlinczowany ;) 
W większości covery dla mnie to podróbki, ale od czasu do czasu jakiś wpadnie w ucho, a co niektóre w mojej subiektywnej ocenie przewyższają oryginały. Tak jest w tym przypadku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będę znowu monotematyczny ;)
Oczywiście nie na tematy związane z wędkarstwem i rybami, bo w tej chwili mam więcej na głowie z lekarzami i bieganiem wokół nich, ale towarzyszy mi przy tym muzyka :D

40 lat temu Queen wydał singiel

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja mam takie przebłyski, że piosenkę nadawała na początku 1984 roku ówczesna TVP. Nie było wtedy reklam, innych takich, a o teledyskach zespołów zagranicznych można było pomarzyć, ale ten... Coś w tym musiało być. Miałem wtedy prawie 7 lat i już czułem, że piosenka ma w sobie "to coś" (na swój ówczesny, dziecięcy sposób) ;). Kolejny raz piosenkę usłyszałem, kiedy zawołał mnie i mojego brata sąsiad i zapodał nam ją. Ja na brata, brat na mnie, nie wiedzieliśmy czego sąsiad od nas chce. Było to jakoś w 1990 roku i to był początek mojej niekończącej się przygody z Queen  😎

Miłego odbioru 💪

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu pobłądziłem w internetach, i znowu mi się durna melodia wkręciła. Macie i Wy! Sam się męczył nie będę. 😉

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 12:34, ArekH napisał(a):

Chyba zaczynam się Ciebie bać. 🤕

Masz powody. Mam czutkę, że z 4 winyli, które przywiozłem od ruskich za Gorbiego, jedna była z tym kawałkiem. A kawałek zacny. Pamięta ktoś?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Utalentowana, a na dodatek ładna dziewczyna.

Covery, coverami ale wielu od tego zaczynało.😄👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...