Skocz do zawartości

Kombinezon wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, Linek727 napisał:

Myślę, że na wczesną wiosnę Thermo jest OK, ale latem to się zapocisz.

Chodzi o teraz, tak mam Westina zimowego. Rózne są warunki pogodowe, z rana przeważnei jest zimno, na wodzie też czasami mocniej wieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Bardzo ciepłe i dobra jakość, testowałem kiedyś??? dobra cena do jakości.

Ja też wciąż szukam, ale jak już coś wpadło w oko to za miliony i nie kupię ???

Szukam tylko ogrodniczek, pewnie albo Fox Rage albo SG, bo na Geoff Anderson mi szkoda kasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam i szukam i....
Pewnie na Drennanie się skończy.
Ten Imax to typowo zimowy kombinezon.
Tego Andersona oglądaliśmy chyba któregoś roku na targach. Nie pamiętam dobrze, całe chyba w Warszawie. Zaje.... y, ale drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Szczerze - SG jest lżejszy i... ładniejszy jak dla mnie, ale to kwestia gustu.

Gdy kupiłem ten komplet, to zimą kurtkę ciorałem prawie codziennie jak taką niewędkarską. W tym roku dałem jej odpocząć, bo kupiłem puffa z FR. Ta jeszcze wody nie widziała, oprócz śniegu i deszczu. Mam inne odzienie, ale od paru lat sram na tę pseudoelegancję z galerii handlowych i do pracy chodzę w czystym ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, elvis napisał:

Tego Andersona oglądaliśmy chyba któregoś roku na targach. Nie pamiętam dobrze, całe chyba w Warszawie. Zaje.... y, ale drogi.

Z tym że Geoff podoba mi się ten ostatni model, chyba z 2021, może być szare, nie na moją kieszeń.

https://zlowokazje.pl/t/kombinezony-wedkarskie/geoff-anderson-dozer6-jacket-urus6-pants-set?v=201438&gclid=CjwKCAjwp7eUBhBeEiwAZbHwkafgRoEggogVue3rCfoqgBbp4ZGBNP5qTRtINRTZTjaTUH_-RzAc7RoCaJkQAvD_BwE

Jak dla Ciebie to spodnie MAP widzę, niestety gdzieś schowałem i nie wiem gdzie, a i na ognisku się kiedyś zjarały po???

Zaryzykuję i idę na próbę w Fox Rage.

Kurtka nie wiem, mogę przecież kupić Softshell z 4F i wystarczy. 

@Linek727 Arkadio się określił, że ma być typowo zimowe i ja go rozumiem, bo w nocy przeważnie max jest 8stopni nawet latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Grendziu napisał:

Z tym że Geoff podoba mi się ten ostatni model, chyba z 2021, może być szare, nie na moją kieszeń.

https://zlowokazje.pl/t/kombinezony-wedkarskie/geoff-anderson-dozer6-jacket-urus6-pants-set?v=201438&gclid=CjwKCAjwp7eUBhBeEiwAZbHwkafgRoEggogVue3rCfoqgBbp4ZGBNP5qTRtINRTZTjaTUH_-RzAc7RoCaJkQAvD_BwE

Jak dla Ciebie to spodnie MAP widzę, niestety gdzieś schowałem i nie wiem gdzie, a i na ognisku się kiedyś zjarały po???

Zaryzykuję i idę na próbę w Fox Rage.

Kurtka nie wiem, mogę przecież kupić Softshell z 4F i wystarczy. 

@Linek727 Arkadio się określił, że ma być typowo zimowe i ja go rozumiem, bo w nocy przeważnie max jest 8stopni nawet latem.

Jasne, rozumiem, nie doczytałem.

Ale tak na marginesie - ja np. nie jestem zwolennikiem zbroi na rybach. Lepiej jest mieć coś ciepłego i lekkiego jako wierzchnią warstwę, a pod spód zawsze można ubrać polar. Poza tym - u nas nie ma zim. Ale to tylko moja opinia.

?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Linek727 napisał:

Jasne, rozumiem, nie doczytałem.

Ale tak na marginesie - ja np. nie jestem zwolennikiem zbroi na rybach. Lepiej jest mieć coś ciepłego i lekkiego jako wierzchnią warstwę, a pod spód zawsze można ubrać polar. Poza tym - u nas nie ma zim. Ale to tylko moja opinia.

?

Spoko, ja niestety tej zimy tak zmarzłem, że kości do dzisiaj mam zimne, nie mogę się dogrzać jakoś, a zawsze chodziłem w krótkim rękawku ???

Od stycznia byłem wiele raz na łódce, był Westin zimowy, pod spodem też grubo, bielizna termalna i dres i ciągle zimno mi było, przegiąłem, za dużo... A z drugiej strony może to też PESEL daje znać o sobie już ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...