Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odwiedziliśmy młodych rodziców. Dziadek Arek w końcu miał osobisty kontakt z wnuczką. Nadal to do mnie nie dociera. 
IMG_20191026_123205.jpg.13393e613e8b4d675693e05230a01a08.jpg
W grudniu też będę tak trzymał, tylko że córkę, nie wnuczkę. Jakby nie patrzył do twarzy Ci z maleństwem.
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2019 o 17:32, cygan786 napisał:

Zawsze był problem bo byłem jedynym kierowcą w rodzinie , teraz będzie miał kto kierować.

Też tak myślałem. Do pierwszego dzwona córuni. Jak można wyjeżdżać z parkingu tyłem na drogę i wylądować po drugiej stronie drogi na latarni?

Od tamtej pory nie opłacam AC ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem. Do pierwszego dzwona córuni. Jak można wyjeżdżać z parkingu tyłem na drogę i wylądować po drugiej stronie drogi na latarni?
Od tamtej pory nie opłacam AC
Jeszcze nie ma twardego papiera. Zasada ograniczonego zaufania. Muszę być pewny że już potrafi jeździć wtedy może dostanie. Jeszcze sporo nauki przed nią, szkoły jazdy nie potrafią uczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cygan786 napisał:
4 godziny temu, ArekH napisał:
Dziś odwiedziliśmy młodych rodziców. Dziadek Arek w końcu miał osobisty kontakt z wnuczką. Nadal to do mnie nie dociera. 

W grudniu też będę tak trzymał, tylko że córkę, nie wnuczkę. Jakby nie patrzył do twarzy Ci z maleństwem.

Będę Tobie szczerze gratulował Adamie:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chłopcy i dziewczęta. Temat dla mnie istotny. Teraz, nastał, jak dla mnie szofera, najgorszy okres do jazdy. Nasze kochane słoneczko wisi bardzo nisko, niemal przez cały dzień. Jeżdżąc amatorsko potrafi dokuczyć, ale dla mnie, czym jestem starszy jest coraz gorzej. Już na wstępie zaznaczam że okulary fotochrom nie wchodzą w rachubę, a mając coś "NoName" robi mi to jedynie poblask i niszczy wzrok. Jestem już skłonny pójść w Jakość, ale czy warto? Mój wybór. Ray Ban. image.png.35bd608ade7281e38823270c97ff10c0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ArekH napisał:

Chłopcy i dziewczęta. Temat dla mnie istotny. Teraz, nastał, jak dla mnie szofera, najgorszy okres do jazdy. Nasze kochane słoneczko wisi bardzo nisko, niemal przez cały dzień. Jeżdżąc amatorsko potrafi dokuczyć, ale dla mnie, czym jestem starszy jest coraz gorzej. Już na wstępie zaznaczam że okulary fotochrom nie wchodzą w rachubę, a mając coś "NoName" robi mi to jedynie poblask i niszczy wzrok. Jestem już skłonny pójść w Jakość, ale czy warto? Mój wybór. Ray Ban. image.png.35bd608ade7281e38823270c97ff10c0.png

Patrz tylko i wyłącznie na jakość szkła. Nie jest istotna marka więc czy będzie to DG Lacoste czy Ray Ban.

Mi do jazdy służą okulary polaryzacyjne UV400. Tylko, że ja nie jeżdżę tyle co Ty Arku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NPC napisał:

Patrz tylko i wyłącznie na jakość szkła

Jarku, wiem. Ale bardzo mało jest info co do jakości soczewek na Allegro. Liczę na to, że taka firma gówna nie sprzeda. Może błędnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...