Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wracam dziś z pracy, a gospodyni Mi melduje, jest paczka do ciebie. Ja nic nie zamawiałem Anuś jak bum cyk cyk, mówię. Babsko i tak mi nie wierzy więc co tam. Rozpakowuję ten kartonik, a tam kołowrotek. Taaaaaaa, nic nie zamawiałeś niewiniątko? Nic idę w zaparte. 

To tak patrząc okiem małżonki, a faktycznie? Tak przyszedł kołowrotek. To prezent, niespodziewany od starego kolegi i forumowicza SiG. Nie wiem za co to wyróżnienie ale P. Mikołajowi, już pomijając mail, bardzo dziękuję przez nasze forum za to cacuszko. Już go widzę przy Tubertini Reflex Light 9ft. 

IMG_20191217_160706.jpg

IMG_20191217_160712.jpg

IMG_20191217_160801.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam dziś z pracy, a gospodyni Mi melduje, jest paczka do ciebie. Ja nic nie zamawiałem Anuś jak bum cyk cyk, mówię. Babsko i tak mi nie wierzy więc co tam. Rozpakowuję ten kartonik, a tam kołowrotek. Taaaaaaa, nic nie zamawiałeś niewiniątko? Nic idę w zaparte. 
To tak patrząc okiem małżonki, a faktycznie? Tak przyszedł kołowrotek. To prezent, niespodziewany od starego kolegi i forumowicza SiG. Nie wiem za co to wyróżnienie ale P. Mikołajowi, już pomijając mail, bardzo dziękuję przez nasze forum za to cacuszko. Już go widzę przy Tubertini Reflex Light 9ft. 
IMG_20191217_160706.jpg.43e69ba8633b8fa3215df5f58d785b16.jpg
IMG_20191217_160712.jpg.31cf51c5374e88d69cb56c142eb76b90.jpg
IMG_20191217_160801.jpg.10cb120dc9b82c06c02ccbad38c0ca08.jpg
Czyli są tam jeszcze porządni ludzie?
Sorry, nie mogłem się powstrzymać.
Pozdrawiam serdecznie wielu starych znajomych.
Kim jest ten nieszczęśnik?
Rozumiem, że nie ma go tu, bo w momencie zalogowania u nas, tam dostałby bana jak wielu innych.
A tak poważnie to cieszę się razem z Tobą, a moja złośliwość to tak przez zazdrość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hotpoint napisał:

@ArekH zazdroszę.

... ale sam się siebię pytam, dlaczego ja... taki porządny człowiek nic nie dostaję :39icon:

A list do świętego Mikołaja napisałeś?

Najlepiej z adresem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę smutne wieści Nas wczoraj dopadły,bo na kilka dni przed końcem roku dowiedzieliśmy się że Ani firma ulega likwidacji. Szkoda! Jak na robotników, w miarę wygodnie nam się przez ostatnie lata żyło, no, ale się skończyło. Nie My pierwsi. Trochę paskudnie z tego względu, że w naszym wieku już bardzo trudno o sensowne zatrudnienie. Jak to mówią, po 7 latach tłustych, nadejdzie 7 chudych. Może w końcu dupsko mi schudnie? :icon_arrow1:

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z wielką radością oznajmiam pojawienie się na świecie mojej córci Hani. Hania przyszła na świat dziś o godz 9:30. Obie z mamą czują się świetnie. 20200102_115134.jpg

  • Like 9
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką radością oznajmiam pojawienie się na świecie mojej córci Hani. Hania przyszła na świat dziś o godz 9:30. Obie z mamą czują się świetnie. 20200102_115134.jpg.6eec133dd3eefedb07d00dfd3c9cf88e.jpg
Gratulacje

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...