Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatr już 3 dzień u nas nie odpuszcza. Osobiście bez żadnych strat. A jak u was? Mam nadzieję że Ok! Wiadomości z kraju mało optymistyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jak to jest, chodzisz śmiejesz się, a tu naraz... Właśnie się dowiedziałem że dziś wychodząc z pracy tuż za bramą zmarł mój kolega, z którym o 15.30 przybiłem piątkę na odchodne. Wyszedł pięć minut po mnie i już do domu nie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary dom trzeszczy cały, ale daje radę; jedynie słyszę z góry, ze strychu jak podczas tych wichur dach woła: ryyyyycchhhuuuuuu, wymieeeeeeeń mnieeeeeeeeee ;) :D hehehehe. Co prawda kleiłem już naruszone dachówki (całe szczęście, że były na tyle nisko, że drabia starczyła) i muszą jeszcze trochę wytrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary dom trzeszczy cały, ale daje radę; jedynie słyszę z góry, ze strychu jak podczas tych wichur dach woła: ryyyyycchhhuuuuuu, wymieeeeeeeń mnieeeeeeeeee hehehehe. Co prawda kleiłem już naruszone dachówki (całe szczęście, że były na tyle nisko, że drabia starczyła) i muszą jeszcze trochę wytrzymać
Mój też trzeszczy. Nawet wymieniłem cały dach ostatnio, ale wcale nie czuje się bezpieczniej, wręcz przeciwnie. Teraz jest dużo lżejszy choćby ze względu na ilość papy której nie ma.
Konstrukcja solidna, ale....
Na szczęście położyłem płyty OSB na krokwie, więc nie jest to tak lekka konstrukcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elvis napisał:

Mój też trzeszczy. Nawet wymieniłem cały dach ostatnio, ale wcale nie czuje się bezpieczniej, wręcz przeciwnie. Teraz jest dużo lżejszy choćby ze względu na ilość papy której nie ma.
Konstrukcja solidna, ale....
Na szczęście położyłem płyty OSB na krokwie, więc nie jest to tak lekka konstrukcja.

 

Tu dachówka 'przyklejana' jeszcze zaprawą betonową (czy jak tam zwał), po każdym większym wietrze na strychu leży masa piasku z tej zaprawy... Właściwie tam jest sama dachówka, a pod nią nic. No tak się kiedyś budowało, żadnego innego ocieplenia. No jeszcze trochę i będą wymienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, kiedy ostatnie 5 lat uciekło. Z firmy dostałem info, że znów Prawo Jazdy do odnowienia. Karwafa, zaś kursy, badania, psychotesty i inne śmusze. Najbardziej drażni to, że jak je przejdę, to i tak mi się skończą rok przed emeryturą. >:( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ArekH napisał:

Nie mam pojęcia, kiedy ostatnie 5 lat uciekło. Z firmy dostałem info, że znów Prawo Jazdy do odnowienia. Karwafa, zaś kursy, badania, psychotesty i inne śmusze. Najbardziej drażni to, że jak je przejdę, to i tak mi się skończą rok przed emeryturą. >:( 

Mi w grudniu C się skończyło. Nie jeżdżę na razie to i nie przedłużam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...