Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Linek727 napisał:

A ja przeprowadzałem studentkę, córkę znaczy, na nowy kwadrat. To mi kazała zabrać do ZG tego pasażera. To były najweselsze korki w Poznaniu :D

 

IMG_20200714_160842040_HDR.jpg

Widzisz jaki możliwy dobry zięć?
Zawsze szczęśliwy, przytuli córkę, zawsze się z nim napijesz a on ciągle będzie trzeźwy.

Tylko jak trzeba będzie w czymś pomóc do D blada :D

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2020 o 00:13, NPC napisał:

Widzisz jaki możliwy dobry zięć?
Zawsze szczęśliwy, przytuli córkę, zawsze się z nim napijesz a on ciągle będzie trzeźwy.

Tylko jak trzeba będzie w czymś pomóc do D blada :D

 

Trzeźwy? Obchlaj-siur! Tak go niosłem. I proszę się odpindolić od mojej benedyktyńskiej fryzury!

 

IMG_9418.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Linek727 napisał:

Trzeźwy? Obchlaj-siur! Tak go niosłem. I proszę się odpindolić od mojej benedyktyńskiej fryzury!

 

IMG_9418.jpg

Cicha woda brzegi rwie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chciałem by mój syn miał jakieś zwierzątko, jakieś zajęcie, jednak ma uczulenie na sierść zwierząt, ja nie nawidzę ptactwa, więc odpadają papużki itp. Dziś całkiem przypadkiem zgadałem się z kumplem w pracy o kuli i bojownikach. Ja nigdy akwarium nie miałem i chciałem by od czegoś podstawowego zacząć. Synowi ryba przypasowała, cały wieczór zastanawiał się nad jej imieniem, wie również, że ma się nią opiekować itd. Ja jestem zadowolony, kupując 0,5 litra robaków na jutrzejsze wędkowanie przy okazji kupiłem rybkę z kulą, roślinką, żwirkiem i karmą, wydałem na to wszystko tylko 70 PLN, szczęście syna bezcenne :39icon::champagne-2010:

20200818_162022.jpg

20200818_162044.jpg

20200818_162115.jpg

20200818_162210.jpg

20200818_200428.jpg

20200818_200539.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piszemy, licytujemy się i wykłócamy o pierdy, a życie płynie własnym torem. Dziś zszedł mój znajomy. Po rodzinnych koneksjach, teść mego syna. Przegrał walkę z rakiem, walczył od kilku lat. Był szczęśliwy że widział ślub najmłodszej córki (moja synowa) . Co bym więcej nie dodał, będzie za mało. 

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ArekH napisał:

A kurczaki z rożna? :D

Tylko kurczaki, nie zjem kaczki, gęsi, indyka itp. Z drobiu jadam tylko kurczaki i to sporadycznie, mam obrzydzenie do drobiu i dziczyzny, jak wiem, że wędlina jest drobiowa, lub dziczyzna, to nie ruszę i basta, taka historyja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Tylko kurczaki, nie zjem kaczki, gęsi, indyka itp.

Ot, piesek francuzki się znalazł. ;) Ale gotowana goloneczka, na świerzo, z musztardą to wporzo? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Ot, piesek francuzki się znalazł. ;)

@Grzes77 Czy mógłbyś zdradzić, jak ta francuzka ma na imię i czy bije cię smyczką od kluczyków do auta? ;)

Chyba że @ArekH znowu opił się beaujolais nouveau...

PS. To za te żużlowe bęcki :beer1:

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...