Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ArekH napisał:

Pewnie będzie. A mnie pewnie z pracy wyrzucą jak 1/3 załogi. Nie wypada mi Jako Mod-i ale kto im k...a będzie jeździł jak już od zawsze jest kłopot. 

O szczepienia mi Darku idzie. Mam z tym problem i tego nie ukrywam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj byłem na ostatnim pożegnaniu mojej ulubionej Cioci. Kiedyś, gdzieś o tym pisałem, było to miejsce mojej Arkadii. Uwielbiałem te lasy, jeziora i wujostwo, cały klimat Kuźnicy Żelichowskiej...Nauczyciele, którzy najprawdopodobniej mieli ten pozytywny wpływ na mój rozwòj. Ciociu dziękuję za wszystko i przepraszam, że w tym dziwnym świecie nie było czasu na spotkanie w ostatnich latach...

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mówcie że złą porę sobie wybrałem, wiem to doskonale, ale lata lecą a ja zawsze marzyłem o domu na wsi i w dupie mam złą porę, ruszyłem i nie ma już odwrotu. W czwartek ekipa zakończyła pierwszą fazę mojego wymarzonego domu. Patrząc na las na horyzoncie wyobraźcie sobie, że za tym lasem płynie Bug, jakieś 1,5 km od domu.:grin-min:

IMG_20211127_072814.jpg

IMG_20211127_072655.jpg

IMG_20211127_072716.jpg

IMG_20211128_143518.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Hotpoint napisał:

Nawet nie chcę myśleć ile to teraz $$$ będzie kosztować.

???

 

Ja też, ale nie spieszy mi się, mam gdzie mieszkać. A na stare lata w luksusach nie muszę siedzieć, aby święty spokój i cisza, dziesięć lat będę budował a wybuduję.

Edytowane przez Semi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

dziesięć lat będę budował

Rozumiem, że będziesz stawiał sam.

Też planujesz zostać jak ja murarzem, tyntarzem, glazurnikiem, akrobatą... ???

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...