Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po pierwszych badaniach i... szału nie ma.
Nadwaga, za duży cholesterol ldl i sumaryczny, glukoza+, ciśnienie +, kreatynina -, ekg chyba ok.
Jutro mają być wyniki na tarczycę i coś tam jeszcze. W środę USG jamy brzusznej i wizyta u medyka.
Wstępnie to wygląda na początkową miażdżycę i pierwsze oznaki cukrzycy.
Muszę jednak coś zmienić w swoim życiu, bo...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, elvis napisał:

Jestem po pierwszych badaniach i... szału nie ma.
Nadwaga, za duży cholesterol ldl i sumaryczny, glukoza+, ciśnienie +, kreatynina -, ekg chyba ok.
Jutro mają być wyniki na tarczycę i coś tam jeszcze. W środę USG jamy brzusznej i wizyta u medyka.
Wstępnie to wygląda na początkową miażdżycę i pierwsze oznaki cukrzycy.
Muszę jednak coś zmienić w swoim życiu, bo...

Łatwo powiedzieć, zrezygnuj z piwa, wieprzowiny, białych węglowodanów typu pyry i chleb i jedz więcej warzyw...

Ja się nie badałem od ostatniego szpitala, czyli po 1 złocie, myślę, że wyniki miałbym fatalne, nie biorę tab tylko przeciwbólowe jak muszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, elvis napisał:

Jestem po pierwszych badaniach

Skoro Ty, napierniczając wiecznie rowerem nie możesz sobie pozwolić na jakieś przyjemności życiowe, to Ja już nie mam pytań. Nie zamierzam ostatnich lat dożyć zapieprzając na rowerze stacjonarnym i spożywając seler, popijając wodą. Na coś trzeba zejść. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty, napierniczając wiecznie rowerem nie możesz sobie pozwolić na jakieś przyjemności życiowe, to Ja już nie mam pytań. Nie zamierzam ostatnich lat dożyć zapieprzając na rowerze stacjonarnym i spożywając seler, popijając wodą. Na coś trzeba zejść. 
Mam za blisko do pracy i chyba rower już nie wystarcza.
Ostatnimi czasy zrobiłem się bardzo leniwy. Po przyjściu z pracy podnoszę się tylko z fotela po piwo i do .
Najbardziej mi szkoda słodyczy i smażonego boczku co sobotę.
Muszę poszukać jakiegoś dietetyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaw całkowicie piwo i słodycze i problemy znikną same. A boczek jedz wędzony a nie smażony... taaa wiem że smażony lepszy.:grin-min:

Edytowane przez Semi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy pochwałę się, oto efekt tego co mnie zajmowało i w sumie dalej zajmuje, ale jest już mocno z górki.

Stan z 2 sierpnia i dziś ? Na fotkach tylko korytarz, ale reszta to też był armageddon

???

IMG20210802193922.jpg

IMG20210802193533.jpg

IMG_20211214_183301.jpg

IMG_20211214_183125.jpg

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Chopy pochwałę się, oto efekt tego co mnie zajmowało i w sumie dalej zajmuje, ale jest już mocno z górki.

Stan z 2 sierpnia i dziś ? Na fotkach tylko korytarz, ale reszta to też był armageddon

???

IMG20210802193922.jpg

IMG20210802193533.jpg

IMG_20211214_183301.jpg

IMG_20211214_183125.jpg

Coś ty kupił czy tam wynajął? Bunkier z 2 WŚ po wysadzeniu?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NPC napisał:

Coś ty kupił czy tam wynajął? Bunkier z 2 WŚ po wysadzeniu?

Ta, bunkier ... Znaczy burdel ?

Chata na około 120 lat. Była zapuszczona na maxa, więc wyje##łem wszystko co się dało. Zostały tylko ściany i stropy. Zrobiłem to tak, by se już tym za swego żywota dupy nie zawracać.

?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hotpoint napisał:

Ta, bunkier ... Znaczy burdel ?

Chata na około 120 lat. Była zapuszczona na maxa, więc wyje##łem wszystko co się dało. Zostały tylko ściany i stropy. Zrobiłem to tak, by se już tym za swego żywota dupy nie zawracać.

?

Kopara to mi opadła, fakt. Kawał pięknej roboty. To piętrowy dom? Jakie stropy? Fundament na kamolach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Linek727 napisał:

Kopara to mi opadła, fakt. Kawał pięknej roboty. To piętrowy dom? Jakie stropy? Fundament na kamolach?

Tak, dom piętrowy z poddaszem. Wymieniliśmy dach, ale zagospodarowanie góry musi poczekać. Za dużo to wszystko $$$ boli. Dom na fundamentach kamiennych. Stropy drewniane z polepą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...