Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę czytałem o tej tragedii na przełęczy. Skoro jest kilka hipotez, to najbardziej prawdopodobna jest ta prozaiczna. Zaciukali ich. I to raczej chłopaki z tej ostatniej wioski, a nie wojsko.

Poza tym - wiemy tylko to, co nam przedstawiono. Czyli nic :( Ale historia uczy, że za wielkimi czynami często stoi strach i słabość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj mnie dziś odwiedził. Był troszku stary i brzydki, ale przyjaciołom wiele się wybacza. Dziękuję Radku za wizytę. Nie wiem czy zdołam się Tobie odwdzięczyć. 

IMG_20211223_121700093_HDR.jpg

IMG_20211223_121704392_HDR.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Mikołaj mnie dziś odwiedził. Był troszku stary i brzydki

Ot "gadzina" ?

"...stary i brzydki". No fakt, że najlepsze lata już minęły.

Każdy ma też swój gust i z przykrością stwierdzam, że księżniczki jakoś nie mdleją i nie wzdychają na widok.

Mimo wszystko nie ma co tak spostponować "Mikołaja" bo jeszcze raz sprawdzi czy grzeczny byłeś.

"Reasumpcję"przeprowadzi i rózgę przywiezie zamiast podarków. ?

Ale, że śniegiem sporo sypnęło to pewnie "mechanicznych sań" odpalać nie będzie i Ci się upiecze.

 

Tak czy siak najlepszego dla wszystkich grzecznych i mniej grzecznych forumowych "chłopców" i "dziewczynek"

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktokolwiek  się  nad tym zastanawia, ale to forum nie działa same z się. Już kiedyś prosiłem o zrzutę ale mnie olano. @Grendziu może i jest tym z kogo robimy sobie jaja, ale pamiętajcie że to On opłaca serwer i ponosi wszystkie koszta. Szacun Darecki i wesołych świąt. Nie było by Nas bez Ciebie ty łysa pało. !!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, ArekH napisał:

Nie wiem czy ktokolwiek  się  nad tym zastanawia, ale to forum nie działa same z się. Już kiedyś prosiłem o zrzutę ale mnie olano. @Grendziu może i jest tym z kogo robimy sobie jaja, ale pamiętajcie że to On opłaca serwer i ponosi wszystkie koszta. Szacun Darecki i wesołych świąt. Nie było by Nas bez Ciebie ty łysa pało. !!!!!!!!!!!!!!!!

Synek to nie jest prawda. Aktualnie serwer jest utrzymywany jakby z łowiska czy co roku z licytacji sprzętu, który ofiarujemy, wpinamy to w cele statutowe, jak portal edukacyjny, stąd mi zależy czasami na głównej stronie jak i udzielaniu się ichtiologow na forum. Serwe nie jest dużym wydatkiem, choć jest kosztem. Natomiast aby płacić z 400zl minimum informatykowi, czy z 1000zl miesięcznie za optymalizację w google to nas nie stać i tego nie robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2021 o 19:36, mav3rick napisał:

Zmarł Piotr Miastkowski, główny właściciel i założyciel Drapieżnika...

Sory że dopiero zauważyłem post. Hmm. Każda śmierć jest trudna. Spokój duszy Piotra. 

PS.

Gdzieś się dzieje dyskusja na temat działalności jego sklepu. Ktoś tam palnął że powinna umilknąć ku jego pamięci. Zastanawiam się, czy sam sklep zamknął podwoje by uczcić jego pamięć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...