Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszy dzień świąt zmarł mój serdeczny kolega i skarbnik koła za razem. Duża to strata dla naszej lokalnej społeczności. Dobry człowiek był z niego.
Jutro pogrzeb, a w związku z tym urlop i być może wyskoczę na ryby pod lód.
Marku, spoczywaj w spokoju. IMG_20211226_180831~2.jpg

  • Like 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jest śmieszne, ale nie niemożliwe. Człowiek ma w końcu dość. Został Nam nie cały rok do końca umowy z Polsatem. Zmiana Operatora nic raczej nie da. Nie wiem jak do tego podchodzicie, ale mamy dość płacenia połowy+ za reklamy. Bardzo poważnie się zastanawiam nad przejściem na telewizję naziemną.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piszę by coś się tu działo nim sezon ruszy na dobre. Jak co roku w kwietniu, mój dupowóz będzie wymagał troski. Wymianę olejów i filtrów zawsze robię we własnym zakresie. Od lat stosuję dwie marki. Olej z LM, a filtry tylko krajowe. Nie zawiodłem się nigdy, a hejt mnie nie rusza. Płukanka przed każdą wymianą. Planuję jedynie zmianę gatunku, bo widzę że 4200 wyspecjalizował się w kierunku diesla, a biorąc pod uwagę bardzo gorące lata ostatnio u nas, 40stka nie powinna być błędem. Zestaw w drodze. 

ZESTAW-FILTROW-FILTRON-KIA-CEED-HYUNDAI-I30.jpg

top-tec-4100-5w-40.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj mój młodszy syn kończy 18 lat.
Miał robić jakąś imprezę w lesie, ale przy tej pogodzie to bardzo niebezpieczne.
Posłuchał rady, by zrobić to ognisko na naszym ranczu. Trochę mu pomogłem ogarnąć i na godzinę przed imprezą udało się przygotować na przybycie gości.
IMG_20220219_124657.jpgDSC00070(1).jpgdaniel_061226_165047.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...