Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, christhof70 napisał(a):

ferodo założyli. chyba, że coś spaprali przy robociźnie. na dodatek pacan mi wciskał do łba, że klocki itarcze musiały być już wymieniane przy około 70 tys.. no debil, jak ja auto mam od nowości. i się debil zamknął

No na mnie się nie wk. Krzyś. Może palant nie doczyścił piasty jak zakładał nowe i wystarczy. Uwierz Krzysiu, Ja nie raz robiłem takie rzeczy i nie ma prawa nic bić po wymianie, chyba że tarcza wadliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ArekH napisał(a):

No na mnie się nie wk. Krzyś. Może palant nie doczyścił piasty jak zakładał nowe i wystarczy. Uwierz Krzysiu, Ja nie raz robiłem takie rzeczy i nie ma prawa nic bić po wymianie, chyba że tarcza wadliwa. 

no wiem. też strzelam w piastę. temat zgłoszony. daję jeszcze góra 2 tygodnie i z drzwiami wchodzę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ArekH napisał(a):

 Może palant nie doczyścił piasty jak zakładał nowe i wystarczy.

Ostatnio siostrze tez poprawiałem po partaczu, szurnął szczotką drucianą dwa razy po piaście i zadowolony, jak zdjąłem tarczę to się za łeb złapałem, też coś pieprzył o kałuży, a jak mu zdjęcia wysłałem to oddał pół kasy za wymianę. Mówiłem siorze żeby poczekała aż przyjadę,  ale szwagier najmądrzejszy, po co czekać, a że sam ma dwie lewe łapy, to dają zarobić partaczowi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał(a):

szurnął szczotką drucianą dwa razy po piaście

Myślę Tomku że u Krzyśka jest podobnie. Ferodo to nie jest zła firma na tyle by nowa tarcza biła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś walczyłem z linką drzwi. Już raz mi pękła od strony kierowcy. Udręką jest jej wymiana bo zdemontować trzeba wszystko łącznie z szybą,a jak nie wiesz jak to siąść i płakać. Chwała i sława YT. Tu znalazłem jak chłopaki robią po taniości i właśnie dziś poszedłem tą ścieżką. Wszystko działa. Chwała internetowi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Tomku że u Krzyśka jest podobnie. Ferodo to nie jest zła firma na tyle by nowa tarcza biła. 
W swojej zawodowej karierze zrobiłem dziesiątki tysięcy tarcz hamulcowych i uwierz mi zrobić bijącą tarczę to nie jest jakaś wielka sztuka. Nie wiem jak działa w tej firmie kontrola jakości, ale u nas przez jakiś czas było sprawdzane 100% tarcz, a i tak zdarzały się "buble". Jak brakowało sztuk do wysyłki to i takie na granicy przydatności szły.
Z tym , że my po obróbce na tokarkach CNC mieliśmy lepszej jakości jak oryginalne z Brazylii po szlifierce. U nas też docelowo trafiały na szlif, bo takie były wymogi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Znamy się od 39lat, możemy się nie widzieć, dzień, miesiąc, rok... Ale jak trzeba, to w ciągu kilku godzin się zbieramy... Mój najlepszy Ziomek Ever.

received_2739292846213722.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, elvis napisał(a):

W swojej zawodowej karierze zrobiłem dziesiątki tysięcy tarcz hamulcowych i uwierz mi zrobić bijącą tarczę to nie jest jakaś wielka sztuka. Nie wiem jak działa w tej firmie kontrola jakości, ale u nas przez jakiś czas było sprawdzane 100% tarcz, a i tak zdarzały się "buble". Jak brakowało sztuk do wysyłki to i takie na granicy przydatności szły.
Z tym , że my po obróbce na tokarkach CNC mieliśmy lepszej jakości jak oryginalne z Brazylii po szlifierce. U nas też docelowo trafiały na szlif, bo takie były wymogi.
 

Pod jaką nazwą sprzedawaliście Danielu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...