Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod jaką nazwą sprzedawaliście Danielu?
Nie wiem kto tym handlował i pod jaką nazwą. Ja robiłem w ZNTK Radom. Być może to było zlecenie bezpośrednio od producentów aut lub serwisu firmowego. Robiliśmy masową produkcję dla Fiata, Opla, Volkswagena i jeszcze innych firm. Robiliśmy też bębny hamulcowe do jakiś dostawczaków i szczęki hamulcowe chyba do Man.
To było 20 lat temu.
Mój kolega w Częstochowie robił w firmie która była ustawiona typowo pod masową produkcję tarcz hamulcowych. Tam mieli profesjonalne maszyny, tylko do tego skonstruowane.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z czasem troszku priorytety się zmieniają. 3 lata do emerytury a zdrowie już daje do zmartwienia przed okresowymi badaniami. Człek się martwi i nawet z kolegami wyłącza kontakt. Wczoraj na 2 lata szczęśliwie zamknąłem temat. Zostanie mi rok. Dziś świętowanie i opieka nad wnusią. Wizyta w parku Jurajskim Nowiny Wielkie. 

IMG20230617112505.jpg

IMG20230617112350.jpg

IMG20230617112046.jpg

IMG20230617113501.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał(a):

Dziękuję@grendziu za koszulkę emoji123.png0694bb6b83a9ecba95734367bf0278c0.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Dopiero doszła 💩 i ten napis jakiś pijany😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A da się? 
A co da życie przeszłością? Tak żyjąc, bym nie pracował w Niemczech. Pamiętam i będę pamiętał, wierzę że Ci z drugiej strony też pamiętają. Nie oczekuję klękania i proszenia o przebaczenie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...