Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miło Mi i fajnie. Jesteś ostatnio jednym z najbardziej aktywnych "Członków":P Tego Forum. Każdą wolną chwilkę poświęcam by się cokolwiek Tu działo. Już troszku tracę zapał.  Fajnie że jesteś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że Adrian z Barlinka, a poznaliśmy się przez to drugie forum w zeszłym roku hahaha ;) ba nawet na jednej ulicy mieszkaliśmy ;) ja go kojarzyłem, jako tego "cwaniaka" ze spinningiem

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hotpoint napisał:

Może, żeby nie być tak całkiem anonimowym i jeśli macie chłopaki 20 minut na zmarnowanie to zapraszam do obejrzenia odcinka programu "Kołowrotek" z moją "skromną" :39icon: osobą.

O widzisz, lubię ten program Adama Tańskiego, ten odcinek z Tobą również kiedyś oglądałem.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie opowiadanie - Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa >> ?? Doczekało się nawet ekranizacji. Otóż autor tego opowiadania wydał właśnie książkę, która ukaże się niedługo na rynku wydawniczym, ale już można ją sobie zamówić w internetowych księgarniach. Zainteresowanych odsyłam do recenzji tej książki autorstwa Marcina Mellera,dostępnej na jego fan page. Chociaz myśle, że po sukcesie ww opowiadania , ta książka, mimo, że nie dotyczy tematyki wędkarskiej to, żadnej dodatkowej rekomendacji nie potrzebuje. 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4882847/emigracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2019 o 22:41, mav3rick napisał:

Najlepsze, że Adrian z Barlinka, a poznaliśmy się przez to drugie forum w zeszłym roku hahaha ;) ba nawet na jednej ulicy mieszkaliśmy ;) ja go kojarzyłem, jako tego "cwaniaka" ze spinningiem emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ale do Barlinka to nie zaprosicie "gadziny".

"Ja se to popamiętam" o.O Towarzystwa gorzowskiego się trochę nazbierało na forum.

Czemu nie zrobić jakiegoś "minizlotu". Choćby przy piwku i pogaduchach. Ech Wy ... B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tench_fan napisał:

Czemu nie zrobić jakiegoś "minizlotu". Choćby przy piwku i pogaduchach. Ech Wy ... B|

Jestem za a nawet przeciw ;) najchętniej jakieś łowienie (spin?), gryll i browary dla chętnych ;)

W końcu łatwiej podjechać te 30 km niż pincet do Grendzia na zlot.

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...