Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też w lutym ćwierć wieku stuknie po ślubie. Człowiek jeszcze młody a nikt za tyłkiem nie marudzi i nie lata. Patrzę na kumpla który ma 5 dych na karku i dwoje małych dzieci i mi go szkoda, męczy się chłopina, to już nie ten wiek na wychowywanie małych dzieci. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Panowie i Panie.:grin-min:

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój młodszy dzisiaj bawi się na studniówce. Ale ten czas leci...
Poloneza tańczył dwa razy. Raz z jedną grupą, a drugi z inną. Za każdym razem z inną Panną. Na Bal przywiózł jeszcze z inną IMG_20240113_191832.jpgIMG_20240113_191613.jpgIMG_20240113_190425.jpgIMG_20240113_191345.jpgIMG_20240113_184102.jpgIMG_20240113_184038.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ile kosztuje operacja zatok? Ja od piątku wiem :/  Człowiek płaci zdrowotne od ponad ćwierć wieku i dowiaduje się, że może zrobić sobie operację prywatnie za 16tys. w lutym, albo ustawić się w kolejce i czekać 5 lat i dać zoperować się w 2029r. na NFZ. Od jakiegoś czasu leczę zatoki w Kajetanach (prywatnie) i wydałem już niemałe pieniądze na wizyty i tomograf; w sumie zdawałem sobie sprawę, że ewentualny zabieg mogę mieć zaproponowany prywatnie, ale taki koszt? Teraz siedzę i się zastanawiam

Edytowane przez grych
  • Confused 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po co jest Polska? Miśko: Na pewno nie po to, aby ginąć za wszystkich! (youtube.com)

Do końca wysłuchać. Jeśli brak cierpliwości, nawet nie włączac. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...