Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Z okazji Dnia Matki Wszystkim teraźniejszym i przyszłym Mamom dużo zdrówka i cierpliwości. Nasz malutki już wczoraj się spisał. 

image000000 (1).jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojemu Malutkiemu musiałem dzisiaj przypominać o życzeniach dla Mamy, ale powiedzmy, że mógł zapomnieć przez stres związany z egzaminami ósmoklasisty ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grych napisał:

przez stres związany z egzaminami ósmoklasisty

Nasz jest w wieku Chrystusowym a nawet już po, więc mu nie wypada wręcz o mamie zapominać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ArekH napisał:

Nasz jest w wieku Chrystusowym a nawet już po, więc mu nie wypada wręcz o mamie zapominać. 

Mój ma 15 lat i też już mu nie powinienem przypominać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że będę zmieniał pracę. Od kiedy i gdzie jeszcze nie wiem. Brak perspektyw w obecnej firmie zmusza mnie do poszukiwań nowego źródła utrzymania.
Wysłałem CV do lokalnej firmy, bo póki co nie chce mi się dojeżdżać za daleko. Zobaczymy co życie przyniesie...

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, elvis napisał:

Nie wykluczone, że będę zmieniał pracę. Od kiedy i gdzie jeszcze nie wiem. Brak perspektyw w obecnej firmie zmusza mnie do poszukiwań nowego źródła utrzymania.
Wysłałem CV do lokalnej firmy, bo póki co nie chce mi się dojeżdżać za daleko. Zobaczymy co życie przyniesie...

Z jednej strony to słabo, że ktoś z Twoimi predyspozycjami zawodowymi musi myśleć o zmianie pracy, jednak z drugiej strony, to nie raz w życiu potrzeba zmian, trzymam kciuki Daniel, mam nadzieję, że się wszystko wyklaruje pozytywnie ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ, właściwie to mi to na rękę. Od dawna myślałem o zmianie pracy, bo w obecnej zrobił się obóz i korporacyjne zasady, a o warunkach pracy nie wspomnę(w tym roku zakręcili ogrzewanie, bo gaz drogi).
Szkoda mi było odchodzić, bo praca niemal przez płot (pole), ale teraz będzie pretekst i mam nadzieję że nie będą robili przeszkód i mnie puszczą za porozumieniem stron. Zresztą odgrażali się że jak ktoś będzie chciał odejść to nie będą zatrzymywać. Niestety nie liczyli że będą ochotnicy i kilku rzuciło papiery. Część odeszła od razu, część po miesiącu, jeden po 3 miesiącach, a kilku jednak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, elvis napisał:

Grześ, właściwie to mi to na rękę. Od dawna myślałem o zmianie pracy, bo w obecnej zrobił się obóz i korporacyjne zasady, a o warunkach pracy nie wspomnę(w tym roku zakręcili ogrzewanie, bo gaz drogi).
Szkoda mi było odchodzić, bo praca niemal przez płot (pole), ale teraz będzie pretekst i mam nadzieję że nie będą robili przeszkód i mnie puszczą za porozumieniem stron. Zresztą odgrażali się że jak ktoś będzie chciał odejść to nie będą zatrzymywać. Niestety nie liczyli że będą ochotnicy i kilku rzuciło papiery. Część odeszła od razu, część po miesiącu, jeden po 3 miesiącach, a kilku jednak zostało.

Rób swoje. Jeżeli człowiekowi się chce, to zawsze wyjdzie na swoje.

Swoją drogą, żeby gaz zakręcać? Czyli statek tonie. Słabe. Tam lepiej nie będzie, zmykaj gdziekolwiek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...