Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, christhof70 napisał:

dopiero teraz? 

Wiesz, lekarz u którego byłem wcześniej powiedział mi po tomografie, że wszystko jest chyba dobrze; od tego czasu ja cały czas myślałem, że to może się uzłośliwić jak zacznie rosnąć i cały czas we mnie gdzieś to siedziało. Bez żadnego tłumaczenia, bez niczego jeszcze mnie zrypał i powiedział, że widzimy się jesienią, przy czym nie wyznaczył mi daty. Od tego czasu szukałem specjalisty przez duże S i udało mi się dostać do lekarza, który przyjeżdża raz na dwa tygodnie do Ostrowa (tak dopiero teraz, niestety). Ten w kilku zdaniach wytłuścił mi, że nie ma się czego bać, że to jest niezłośliwe i być może kiedyś - jeśli urośnie - będzie trzeba usunąć, ale tylko dlatego że może zacząć boleć, czy krwawić. Teraz za dwa lata kolejny tomograf i za rok kontrola u tegoż Specjalisty. Wytłumaczył mi przy tym czym na obrazie różni się nowotwór od tego co mam. Ja niby się nie denerwowałem, ale wiesz jak się wczoraj wieczorem poczułem - jak nowo narodzony :) ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i stało się. Od pierwszego jestem w innym "matrixie" mimo kłód kładzionych pod nogi udało mi się trafić tam, gdzie marzy wielu. Najgorsze jest to, że nie mogę tu nic szerzej napisać, jednak moje szczęście jest wielkie, zobaczymy tylko, czy podołam "wyzwaniu". Pierwszym "stoperanem" jest moje "szczęście w nieszczęściu", no ale to chyba "ogarnę", resztę, czas pokaże. Sorry za ten "enigmatyczny" wpis, ale nic innego wpisać nie potrafię a kipię z radochy ????

Edycja: tylko teraz to już praktycznie 0 czasu na wędkowanie, trudno kilka sezonów poświęcę, by kolejne były "light-owe" ??

Edytowane przez Grzes77
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Ostap napisał(a):

Nie mów, że dostałeś się do Google? Też bym chciał.... Gratulacje!

Tylko spin.


 

Google, Fejs, Insta, Nasza klasa, PKS, NASA, to wszystko pikuś ??

Teraz jak będę chciał, to np będę wiedział, czy Ty dziś o 13:28 po oddaniu moczu wodę spuściłeś w kiblu, taka to tajemna wiedza przede mną ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Grześ będzie Pegasusa obsługiwał niech Ci się wiedzie tam jak najlepiej

Ja też od wczoraj w nowej pracy. Trochę więcej obowiązków, bliżej domu, dziwna atmosfera, ale przywyknę chociaż ja to co rok półtorej zmieniam pracę, więc zobaczymy jak będzie tutaj.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google, Fejs, Insta, Nasza klasa, PKS, NASA, to wszystko pikuś
Teraz jak będę chciał, to np będę wiedział, czy Ty dziś o 13:28 po oddaniu moczu wodę spuściłeś w kiblu, taka to tajemna wiedza przede mną
Fantazję to Ty masz, to trzeba przyznać ;)

Powodzenia

Tylko spin.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ostap napisał(a):

Fantazję to Ty masz, to trzeba przyznać ;)

Powodzenia

Tylko spin.
 

Niestety, to nie fantazja. Poziom inwigilacji naszego życia wszedł na ten poziom, że alerty wynikają z algorytmów. Wierzcie lub nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Linek727 napisał(a):

Niestety, to nie fantazja. Poziom inwigilacji naszego życia wszedł na ten poziom, że alerty wynikają z algorytmów. Wierzcie lub nie.

Może i tak, jednak ja sobie jaja robię, a faktycznie zmieniam robotę.

Nie spotkałem się do tej pory z inwigilacją, to raczej nie służby, a prywatne firmy bardziej inwigilują, cokolwiek to znaczy. Na razie by nie zapeszać nie piszę gdzie się wybieram, bo jak 6 miesięcy próby nie przejdę, to będzie lipa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...