Skocz do zawartości

Window - koszyczki feederowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie 95 m to ja rzucam koszykami swojej roboty również z systemem wymiany obciążenia B| więc jak firmowym tylko + 5 m to lipa. Takie na 120 m mi potrzebne.

Screenshot_20191129-202942_Gallery.jpgA jak trzeba będzie to go przeprojektuję na "łindoła" jeśli to ma jakiekolwiek  znaczenie

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Hotpoint napisał:

Panie 95 m to ja rzucam koszykami swojej roboty również z systemem wymiany obciążenia B| więc jak firmowym tylko + 5 m to lipa. Takie na 120 m mi potrzebne.

Screenshot_20191129-202942_Gallery.jpgA jak trzeba będzie to go przeprojektuję na "łindoła" jeśli to ma jakiekolwiek  znaczenie

Co to za wynalazek, ile g? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Hotpoint napisał:

Panie... tylko nie wynalazek :39icon:

Szacunku trochę :D

To mój autorski patent, który rozwijałem w zeszłą zimę.

Ten na zdjęciu chyba 56 g jak pamiętam. 

Nie ujmując nic projektantowi z łysiny, projekt zajebiaszczy, ale to taki Jaxon koszyczek z lat 60tych poprzedniego wieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Nie ujmując nic projektantowi z łysiny, projekt zajebiaszczy, ale to taki Jaxon koszyczek z lat 60tych poprzedniego wieku?

Wytłumaczę odrobinę. Celem było zrobienie taniego systemu zmiany obciążenia i to się udało. Kształt koszyka to już inny temat i takie coś jak "łindoł" z systemem zmiany obciążenia nie stanowi żadnego problemu. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Wytłumaczę odrobinę. Celem było zrobienie taniego systemu zmiany obciążenia i to się udało. Kształt koszyka to już inny temat i takie coś jak "łindoł" z systemem zmiany obciążenia nie stanowi żadnego problemu. 

Brawo Ty???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Hotpointjestem pod wrażeniem Twoich umiejętności, ale na zdjęciu to nie są windowy.

Stworzono je głównie po to, aby dzięki oknie dochodziły z zanętą na bardzo duże głębokści i aby to wszystko powoli obsypywało się tuż przy dnie. 

Dodatkowo dzięki swojej budowie leci jak pocisk. 

Korzystaj z wiedzy, wiecznie żyć nie będę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...