Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, MrProper napisał:

@Grendziu ta miara na tuńczyki? 200mm to strasznie dużo, no ale oki wsadzę w gablotkę bo do plecaka nie weidzie

120mm jak dla mnie jest wystarczająca na glajdy ?

Miała być 250mm... To jest jakieś materiał. Chodzi o to, że jak położysz rybę, to aby było widać oprócz wymiaru logoczy cuś:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grendziu napisał:

Miała być 250mm... To jest jakieś materiał. Chodzi o to, że jak położysz rybę, to aby było widać oprócz wymiaru logoczy cuś:221_see_no_evil:

Logo tak czy siak moim zdaniem będzie widać jak będziesz je miał w rogach, przy zerze będzie widoczne 

Glowa ryby nie jest tak szeroka żeby je zasłonić - no doooobra 150 mm ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, MrProper napisał:

Logo tak czy siak moim zdaniem będzie widać jak będziesz je miał w rogach, przy zerze będzie widoczne 

Glowa ryby nie jest tak szeroka żeby je zasłonić - no doooobra 150 mm ?

Dumbli nie schowasz, a miarę dasz radę zabrać. Zaufaj mi:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Dumbli nie schowasz, a miarę dasz radę zabrać. Zaufaj mi:champagne-2010:

Dobra, najwyżej będę używał jako karimaty ?:icon_arrow1::champagne-2010:

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

Glowa ryby nie jest tak szeroka żeby je zasłonić - no doooobra 150 mm

Moja właśnie tyle ma i wydaje się wystarczająca. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Splot robi fotki na drapiezniku i tym się sugerowałem:champagne-2010: tam dobrze widać logo firmy. A szerokość jest 200mm.

Ostatecznie dostosuję wymiary pod @Hotpointjeśli podejmie wyzwanie:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo teraz mam czas, bo lecę na montaż, ale:

- to nie wyzwanie tylko moja normalna praca :D

- wysokość miarki wg. mnie powinna się mieścić między 200 a 250 mm

- do mierzenia okazów jak płotki 20 cm dodałbym od strony uszywnienia końca drugą podziałkę z Zerem na końcu, żeby nie trzeba było rozwijać całej do zmierzenia takiego okazu B| a usztywnienie robi za szybki zderzak

- 120 cm jest jak najbardziej dobrą długością, w końcu macie w waszej wodzie jedną metrówkę B|

Ok piszcie jak macie pytania, jeśli znajdę chwilę w ciągu dnia to odpowiem, a jak nie znajdę to odpowiem wieczorem.

Grendziu czy mam rozumieć, że wydrukowałeś 50 miarek na próbę, skoro ostateczny projek jeszcze się robi? :D

Nie ukrywam, że najlepiej dla mnie gdybym druk zrobił samemu, ponieważ dodałbym sobie znaczniki montażu, żeby się później nie pier....ić z robotą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

 

Grendziu czy mam rozumieć, że wydrukowałeś 50 miarek na próbę, skoro ostateczny projek jeszcze się robi? :D

Nie ukrywam, że najlepiej dla mnie gdybym druk zrobił samemu, ponieważ dodałbym sobie znaczniki montażu, żeby się później nie pier....ić z robotą 

Nie ma druku jeszcze. Byłem tylko oglądać materiał i negocjować cenę. Jak pisałem wyżej, dziś Grafik ma skończyć projekt, a grafika mamy swojego :champagne-2010:

Edit: jestem nawet za opcją 250mm bo wtedy nie trzeba targać maty na glajdy:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rozmawiałem dziś z @Hotpoint i doszliśmy do porozumienia. Miarka będzie na pełnym wypasie. Jednak nie będzie tania. Dla Was 45zł w tym mała cegiełka dla Fundacji. 

Zamawiam 30 sztuk. :champagne-2010:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...