Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Hotpoint napisał:

Dodanie nicku jest możliwe.

Miara DR_2-02.jpg

Skoro można dodać nick, to ja poproszę dwie sztuki, gdybyś mógł zrobić taką 40 jak dla @Grendziu to też bym dwie przytulił :champagne-2010:

Na jednej poproszę nick "Grzes77" a drugą imię i nazwisko "Grzegorz Komorek" i tak bym chciał jeżeli byłaby taka możliwość w wersji dłużej i 40cm :champagne-2010:

By sprawnie poszło zamówienie możesz wysłać na mnie dla @cygan786, @PawelL i @elvis, jeśli będą chcieli, a potem się z nimi spotkam i rozdzielę dla każdego B|

Edit: no chyba, że wszystko pójdzie na początku do @Grendziu a on później porozsyła, mi to obojętne. 

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie bawić się w privy i nie odpowiadać każdemu z osobna.

Zamawiającym jest Grendziu i z nim będziecie załatwiać sprawy finansowe i wszelkie dopiski jak nick.

Pewnie poinformuje was niedługo oficjalnie co i jak ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PawelL napisał:

Ja to kcem i twój pla jest zajebisty :)

Wysłane z mojego M3E przy użyciu Tapatalka
 

wiem... wiem...

18 filmów o tym mam ...

.... kręcę  dziewiętnasty :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

A Ja, poproszę taką co od razu będzie z datą i lokalizacją. Inaczej się nie bawię. I ma być w cenie! :champagne-2010:

No i w punkt. Miśki to nie takie proste z tym wszystkim. Nicki i zmiany etc, graficznie i drukarsko to nie jest takie proste i tanie. Ponadto ja zamówiłem 30 sztuk równych aby opłacało się każdej ze stron czy @Hotpoint i nam aby było taniej. 30 to i tak za dużo przecież, będę się z tym bujał i nikt nie kupi potem...

Dajcie nam czas na uzgodnienia telefoniczne. 

@MrProper tak wyślę od razu jak będę miał do Ciebie miarę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał:

No i w punkt. Miśki to nie takie proste z tym wszystkim. Nicki i zmiany etc, graficznie i drukarsko to nie jest takie proste i tanie. Ponadto ja zamówiłem 30 sztuk równych aby opłacało się każdej ze stron czy @Hotpoint i nam aby było taniej. 30 to i tak za dużo przecież, będę się z tym bujał i nikt nie kupi potem...

Dajcie nam czas na uzgodnienia telefoniczne. 

@MrProper tak wyślę od razu jak będę miał do Ciebie miarę.

 

Ja wezmę dwie z nickiem i doplacę skoro jest możliwość, @Grzes77 weźmie dwie już masz cztery inni rownież wezma

Pojdzie jak ciepłe bułeczki 

 

Cos zostanie jak zawsze- 2,3 sztuki  będziesz miał na nagrody ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A więc tak. 

Zamówienia na limitowaną serię z Nickiem będą mogły być składane przy 120cm przez około 10 dni. Koszt takiej zabawki 50zł. Bez nicka 45zł.

Jesli ktoś kupi dużą to może domówić też wersję mini w pakiecie z Nickiem (innej opcji nie ma) koszt krótszej podamy jutro, bo @Hotpoint musi sobie to wyliczyć i wymyślić jak to zrobić.

Będzie to też wersja limitowaną i np zamówienia do 10/14 dni. 

Potem zostaje zakup tylko tych długich bez nicka za 45zł.:champagne-2010:

Rozumiemy się? :champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Grendziu napisał:

A więc tak. 

Zamówienia na limitowaną serię z Nickiem będą mogły być składane przy 120cm przez około 10 dni. Koszt takiej zabawki 50zł. Bez nicka 45zł.

Jesli ktoś kupi dużą to może domówić też wersję mini w pakiecie z Nickiem (innej opcji nie ma) koszt krótszej podamy jutro, bo @Hotpoint musi sobie to wyliczyć i wymyślić jak to zrobić.

Będzie to też wersja limitowaną i np zamówienia do 10/14 dni. 

Potem zostaje zakup tylko tych długich bez nicka za 45zł.:champagne-2010:

Rozumiemy się? :champagne-2010:

Jawol, naturliś, jes of kors ??:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę rozrzutne, ale proponuję by cana za zestaw imienny 120 i 50 cm wynosiła w promocji 99,99 . Kwestię prowizji dla fundacji pozostawiam do uzgodnienia zainteresowanym stronom.

Jestem zainteresowany takimi miarkami.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...