Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, MrProper napisał:

No wiesz co, kto jak kto- ale ty ze swoimi glajdami nie powinieneś mu dokuczać ???

 

Wystartuj w końcu, a nie tylko straszysz i w Boba budowniczego się bawisz. Wiem, wiem muszą być tropiki abyś wyruszył nad wodę :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę długą, beż Nick-a. Krótka to zbędny balast i zabieranie miejsca. System @Hotpoint pozwala mierzyć bezproblemowo. 

10 godzin temu, elvis napisał:

Może to trochę rozrzutne, ale proponuję by cana za zestaw imienny 120 i 50 cm wynosiła w promocji 99,99

Ja i tak mam obawy że @Grendziu z częścią miarek i kosztów zostanie sam. W przypadku j/w zostanie napewno. Dla nas to wartość sentymentalna. Obcy ma to, no wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grendziu napisał:

Zamówienia na limitowaną serię z Nickiem będą mogły być składane przy 120cm przez około 10 dni. Koszt takiej zabawki 50zł. Bez nicka 45zł.

Jesli ktoś kupi dużą to może domówić też wersję mini w pakiecie z Nickiem (innej opcji nie ma) koszt krótszej podamy jutro, bo @Hotpoint musi sobie to wyliczyć i wymyślić jak to zrobić.

Skoro jest z tym sporo zachodu wezmę 120 i 50 z nickiem, odpuszczę sobie wersję imienną i tak z mojej strony wygląda to ostatecznie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Grzes77 napisał:

Skoro jest z tym sporo zachodu wezmę 120 i 50 z nickiem, odpuszczę sobie wersję imienną i tak z mojej strony wygląda to ostatecznie :champagne-2010:

Imienna czy nick nie ma problemu na tym etapie. Sam zdecydujesz co i jak. :champagne-2010:

Możesz sobie wpisać Grzesiek, Oswald, Słoneczko:221_see_no_evil:... Co tam chcesz???

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...