Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wersja mini czyli 50cm jako dedykowana z Nickiem 40zł bez Nicka 35zl. Nie będzie też ona miała tyle bajerów co standardowa 120cm. Na razie wersji mini będzie tylko przez "chwilę" do zakupu wraz ze standardową. @Grzes77 gdyby nie astronomiczne wydatki w tym miesiącu (nawet auto chyba musze sprzedać pod inwestycję xyz) otrzymałbyś od mnie miarę z dedykacją Smerfetka:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Wersja mini czyli 50cm jako dedykowana z Nickiem 40zł bez Nicka 35zl. Nie będzie też ona miała tyle bajerów co standardowa 120cm. Na razie wersji mini będzie tylko przez "chwilę" do zakupu wraz ze standardową. @Grzes77 gdyby nie astronomiczne wydatki w tym miesiącu (nawet auto chyba musze sprzedać pod inwestycję xyz) otrzymałbyś od mnie miarę z dedykacją Smerfetka:221_see_no_evil:

Jeśli jest możliwość, to ja najchętniej zakupię wersję mini-miarki, czyli 50 cm.
Na ryby idę z niewielkim plecakiem i im większe dodatki mam zabrać, tym trudniej to przywiązać.
A w tym roku dodatkowo będę łowić na wodach na których nie byłem (Okręg PZW Olsztyn) więc nawet nie wiem, jak tam z dojściem do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 3.04.2019 o 20:29, Grendziu napisał:

A więc tak. 

Zamówienia na limitowaną serię z Nickiem będą mogły być składane przy 120cm przez około 10 dni. Koszt takiej zabawki 50zł. Bez nicka 45zł.

Jesli ktoś kupi dużą to może domówić też wersję mini w pakiecie z Nickiem (innej opcji nie ma) koszt krótszej podamy jutro, bo @Hotpoint musi sobie to wyliczyć i wymyślić jak to zrobić.

Będzie to też wersja limitowaną i np zamówienia do 10/14 dni. 

Potem zostaje zakup tylko tych długich bez nicka za 45zł.:champagne-2010:

Rozumiemy się? :champagne-2010:

@Kotwic jest to spowodowane ilościami zakupów i budżetem, jak chcesz to zadzwoń wyjaśnię, bo ja pisać chyba już nie umiem tłumacząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grendziu napisał:

Wersja mini czyli 50cm jako dedykowana z Nickiem 40zł bez Nicka 35zl. Nie będzie też ona miała tyle bajerów co standardowa 120cm. Na razie wersji mini będzie tylko przez "chwilę" do zakupu wraz ze standardową. @Grzes77 gdyby nie astronomiczne wydatki w tym miesiącu (nawet auto chyba musze sprzedać pod inwestycję xyz) otrzymałbyś od mnie miarę z dedykacją Smerfetka:221_see_no_evil:

Nie potrzebuję Smerfetek, ja podtrzymuję ostatnią decyzję i proszę po jednej sztuce w rozmiarze 120 i 50 z moim nickiem "Grzes77", jakbyś nie wiedział, prościej napisać nie potrafię :D:champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hotpoint działaj z tą miarą dla @Grendziu ,bo jak się przyglądam tym zdjęciom z "grendziową miarką", którą obecnie używa, to sobie oczy można wypatrzeć.

Tu każdy centymetr się liczy. ;)

Mogę mieć problemy odczytu :P ( nieczytelne zdjęcia ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=910]Hotpoint[/mention] działaj z tą miarą dla [mention=2]Grendziu[/mention] ,bo jak się przyglądam tym zdjęciom z "grendziową miarką", którą obecnie używa, to sobie oczy można wypatrzeć.

Tu każdy centymetr się liczy.

Mogę mieć problemy odczytu ( nieczytelne zdjęcia )

Zawsze możesz zakwestionować zdjęcie.[mention=10]Kotwic[/mention] jako główny sędzia nie będzie robił problemu.

A tak poważnie, to faktycznie kiepsko te zdjęcia wyglądają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, Tench_fan napisał:

Akurat instancją odwoławczą jest w tym przypadku @Grendziu  :D

Ten jego powyginany na wszystkie strony "centymetr krawiecki". ;)

 

Zażalenia do @Hotpoint On na ryby jeździ, zamiast pracować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...