Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, nikamo napisał:

A dziękuję bardzo :))) Za zapytanie oraz powitanie :)

W zeszłym roku parę razy byłam na Jeziorze Czarnym, meega klimat, a ostatnio odwiedziłam Nienawiszcz i profilowe to właśnie stamtąd. Mam nadzieję, że będę częstszym gościem... :)

Czarne jedno z moich ulubionych. Nienawiszcz składa się z dwóch jezior i naszej wody No Kill, taki duży staw 11ha. Nie pamiętam Cię ? a wg niektórych ja ponoć tam nad wodą mieszkam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Czarne jedno z moich ulubionych. Nienawiszcz składa się z dwóch jezior i naszej wody No Kill, taki duży staw 11ha. Nie pamiętam Cię ? a wg niektórych ja ponoć tam nad wodą mieszkam ?

Smutno, że teraz na Czarnym nie można już spinningować o tej porze :( w tamtym roku właśnie 18 listopada tam byłam, fejs mi przypomniał zdjęcia :P To w Nienawiszczu byłam na tym stawie no kill, ale dopiero raz :) szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że w niedziele są zawody, bo ponton już spakowaliśmy i wywieźliśmy na zimę... ech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, nikamo napisał:

Smutno, że teraz na Czarnym nie można już spinningować o tej porze :( w tamtym roku właśnie 18 listopada tam byłam, fejs mi przypomniał zdjęcia :P To w Nienawiszczu byłam na tym stawie no kill, ale dopiero raz :) szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że w niedziele są zawody, bo ponton już spakowaliśmy i wywieźliśmy na zimę... ech :P

Zawody są w formule Open. Ponad połowa drużyn startuje z brzegu. Tak więc zapraszamy?

edit :  Co do Czarnego, myślę, że słuszna decyzja zarządu od października łowi się tam na rybkę i rekordzisci potrafią wyciągnąć tak po kilkadziesiąt szczupaków, większość jak nie wszystko, czy wymiar czy nie jest niestety berertowana?

received_551206845628836.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grendziu napisał:

Zawody są w formule Open. Ponad połowa drużyn startuje z brzegu. Tak więc zapraszamy?

edit :  Co do Czarnego, myślę, że słuszna decyzja zarządu od października łowi się tam na rybkę i rekordzisci potrafią wyciągnąć tak po kilkadziesiąt szczupaków, większość jak nie wszystko, czy wymiar czy nie jest niestety berertowana?

received_551206845628836.jpeg

Jakbyśmy nie mieli już zarezerwowanej łódki na Jerzynie (pierwszy raz tam będę) to pewnie byśmy w niedzielę pojawili się w Nienawiszczu, ale głupio tak się umawiać i robić wysad... ale co się odwlecze, to nie uciecze... już rezerwuję sobie czas w sierpniu na ten maraton spinning cup :P

No rozumiem, że trzeba chronić ryby przed mięsiarzami, ale to trochę boli tych, którzy ryb nie biorą, a chętnie by sobie porzucali jeszcze nim zima przyjdzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, nikamo napisał:

 

No rozumiem, że trzeba chronić ryby przed mięsiarzami, ale to trochę boli tych, którzy ryb nie biorą, a chętnie by sobie porzucali jeszcze nim zima przyjdzie... :)

Jerzyn fajna woda. Pozdrów Krzycha, jeśli nadal m tamtą wodą zarządza?

Jestem tam może już mniej aktywny, ale mimo ochotniczej straży Jeziora Czarnego zbyt trudno jest ją upilnować. 

Sam byłem świadkiem jak wszystko szło do siatek i te małe e szczupaczek do 40cm też. Krew mnie zalewała... 

Zbyt trudno jest odróżnić osoby zaufane, etyczne łowiące od tych co wyskakują z lasu i szybko uciekają z rybami. Skąd ja to znam? 

Stąd jak widać nie da się w przepisach mimo chęci pół środków, tylko trzeba drastycznie... 

Życie :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • Administrator

Z taką miara spotkałem się na zawodach eliminacje GPP.

Zajefista i trwała, minus, że nie składana, ale jest top, ktoś coś chcę? Koszt około 150zl

received_843343680042960.jpeg

received_863475821344292.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...