Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się dzieje, ale szału nie ma.

Ps. Michał, Ty to przerzucasz te ryby chyba na miarce z boku na bok i z tyłu do przodu.

Ja się Tobą nie bawię. a81803ed11c36a60188a490ed4da07eb.jpg&key=4de3d4b69ce164db599620cd9ad9a4303a3833b6a4cd082b32143846ff7a0ef4

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

@Kotwic jak tam ranking :P

Ranking wkrótce się zaktualizuje, na rybach byłem. :39icon:
Łowiłem wczoraj i dziś, bez zgłaszania, by dać Wam choć drobne szanse na zapunktowanie  :P.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu, w regulaminie brakowało wpisu u karasia: od 35 cm - 100 pkt. (tutaj dodałem, ale w innych wątkach pewnie jest ten brak).
[mention=477]Splot[/mention], [mention=174]Dominik[/mention],  napiszcie mi gdzie łowiliście (chyba rzeki?) i jak długo (może być tutaj lub na PW).
Splot, dobrze widziałem, że zgłosiłeś 3 wzdręgi i 5 płoci?
[mention=4]elvis[/mention] chyba łowisz na stawie, napisz gdzie i ile czasu (na tą chwilę już wstawiłem Twoje wyniki, jeśli łowisz jeszcze to poprawię).

Aktualna tabela wyników.
Odra Trestno. Od 8 do 16. Ryby się zgadzają

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kotwic napisał:

@Dominik,  napiszcie mi gdzie łowiliście (chyba rzeki?) i jak długo (może być tutaj lub na PW).

Piotrze, ja nie będę pisał gdzie łowię i ile, jak i co. Przynajmniej nie będę pisał o tym regularnie i szczegółowo. Po prostu nie lubie takiego formalizmu. Nie łowię dla statystyk.

Nigdy tu nie wstawiałem i nie omawiałem wszystkich swoich ryb, bo nie widzę sensu być aż tak drobiazgowym. Inni to robią, ja już nie muszę :) 

Regulamin nie obliguje mnie do podawania miejsca i czasu łowienia i proszę o wyrozumiałość, że z tych braków w zapisie będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 godzin temu, Kotwic napisał:

@Dominik Oczywiście, dane dotyczące miejsca i czasu połowu nie są obowiązkowe. :beer1:
To po prostu informacje dla mnie, bo chętnie porównam gdzie łowimy i jakie mamy efekty (dlatego jeśli ktoś nie chce oficjalnie, to może mi dane przesłać na PW, ja nie pokażę ich w tabeli).
Liczę na to, że na koniec sezonu przygotuję podsumowanie naszej zabawy i będzie można coś więcej opisać, niż tylko kto wygrał. :D

Przy okazji podrzucę tu wyniki, by nie trzeba było szukać w odpowiednim wątku (i oczywiście można sprawdzić, czy się nie pomyliłem). >:(
obraz.png.6bd8144d34e4cfd4c4e5ecf336fc6331.png

Ja nie sprawdzam. Zobligowałeś się, to licz proszę:icon_arrow1:

Wystarczy raz dziennie spojrzeć w ten wątek i łatwo zliczyć. 

Dziękuję za udział i rywalizację :icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

Ja nie sprawdzam. Zobligowałeś sie to licz proszę:icon_arrow1:

Wystarczy raz dziennie spojrzeć w ten wątek i łatwo zliczyć. 

Dziekuję za udział i rywalizację :icon_arrow1:

Przyszedł, pomarudził i namieszał. Żartuję. :P
W wątku wyniki, poprawiona tabela, inny szyk bo się pomyliłem (tutaj zmieniać nie będę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam się rozkładać, zaporówka Janików, dziś uklejówka 4,5m i picker i mam nadzieję na dobrą zabawę z drobnicą, tak więc zgłaszam rozpoczęcie :icon_arrow1::champagne-2010:

IMG_20190325_054322.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać z rana, ale muszę jeszcze do miasta podskoczyć, więc jeśli się nie rozpada wyjadę koło południa. Zgłaszam się na wszelki wypadek. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...